Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Verruca bradavica

Príspevok v téme: Verruca bradavica
Verruca

Prajem pekny den,

prosim Vas, pan RNG chcel by som opytat ako na Verruca bradavicu mam ju priamo na nohe a nemozem sa jej vobec zbavit....

Chodil som rok na kozne kde mi davali dusik a potom Colodium kyselinu vobec to nepomohlo jednen efekt to malo ze sa dal povrch orezat ale tie cierne korienky tam ostali vzdy - az do ziveho masa.

Potom som sa rozhodol ze to dam proste vyrezat. Bol som na chirurgii kde mi to vyrezali 3,5cm x 3,5cm 4 Stehy.. no kym sa rana stihla zahojit uz mi tam narastala opat Verruca a este sa aj rozsirila je o nieco vacsia ako bola.....

:(((( Uz asi nema vyznam to davat opat rezat :((

Preto som zacal skusat davat na bradavicu : cesnak , citron+ocot - no mam pocit ze mi iba kozna zvhln :(((

Neviete mi prosim poradit co by mohlo zaucinkovat nemozem sa toho zbavit :(

Dakujem kazdemu za radu

VerrucaPlant

Ja som uz zufaly.... koncom septembra 2014 som to dal opatovne vyraz opatovne som mal o steh viac... DO mesiaca sa mi ta svina spravila a uz ovela vacsia a cim dalej tym sa sa rozsiruje :((((

Daval som na nanu aj kyselinu mravciu iba mi to pekelne spalilo kozu a nic sa nestalo.

Bol som na imunologii tam mi zistili ze mam znizenu imuniti preto mi zacali davat injekcie POLYOXIDONIUM... no ziadna zmena stale ju tam mam ....

zo sufalosti som siel do Kosich - klinika kde mi to vypalovali laserom zaco som zaplatil 70EURO do 3 tyzdnoch ako sa mi zhodilo miesto ju tam mam opat a je opat o trosku vacsia :(((((

Ja uz neviem co mam robit :((( Uzivam madarsky liek na imunitu a picham polioxidonoim na imunitu plus kazdy den 3 mesiace v kuse zjem GREP a hlivu nic :(((

Zbavim sa toho svinstva vobec ? Bojim sa ze to prerastie do hrosie problemu a potom to bude velmi zle :(

Slavigrom

Zdravím vás,včera som bol na kožnom a vypaľovali mi bradavicu a dnes to mám napuchnuté a vyzerá to ako nejaká krvná zrazenina neviem prepichnúť to alebo nie ? Ďakujem za radu.

RNG

Bradavice, ktorych je vyse 200 druhov su sposobeneniektorym HPV virusom. A teda su roztahane po celom tele, hoci sa prejavia len najoslabenejsom mieste.
Takze miestne ich rezat nie je permanentne riesenie, treba si zvysit viralnu imunitu v celom tele, pozri cez google pod mojim nickom a slovom herpes.
Treba pouzivat viacero antiviralnych a obcas obmienat.
A to je dnes rada pre kazdeho, lebo tych virusov je hrozne vela a mnohe dnes nosime v tele permanentne, takze ked ich preventivne nepotlacame, tak sa prejavia a skodia telu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Verruca bradavica - Fórum - ZDRAVIE.sk