Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žlty pot

močofka

Aj lieky môžu meniť zafarbenie moču a možno aj potu. Čo ja viem, tak napr. b-komplex zafarbuje dosť moč nažltlo a možno tým pádom aj pot.

ni-ka

Ivka-ja som pisala ze nezalezi LEN na pitnom rezime...ale ze na pot vplyvaju aj ine faktory...
nikde som nepisala ze pitny rezim nie je dolezity...ale niekto moze pit aj litre vody za den,ak ma nejaku hormonalnu poruchu alebo chorobu tak zlozenie a vylucovanie potu tym neovplyvni...

močofka

Čím menej človek pije tým sa viac koncentruje močoviny v pote a samozrejme treba sa pravidelne raz denne sprchovať, podľa potreby aj častejšie, aby nezostával na koži pot z predchádzajúceho dňa a tým sa odev ešte viac farbí nažltlo.

močofka

Vendina a RNG nie kyselina močova, ale močovina ako píše perspirant.
V moči je aj kys. močova aj močovina ale v pote je len močovina okrem iných látok.
A kyselina močova a močovina sú dve odlišné látky aj keď obe obsahujú dusík. Nepletťa tu hrušky s jablkami. Močovina zafarbuje pot dožlta najmä ak človek málo pije a je dehydrovaný. Vtedy sa viac zafarbuje odev do žlta po pote. Treba viac piť najmä teraz v teple.

waaau

Mna by zaujimalo, preco tu raz splietate o mocovine a vzapati o kyseline mocovej, co su dve diametralne odlisne latky.

Ivka 1

Tak na pitnom režime záleží a veľmi. Veď ako inak sa telo zbaví toxických látok ,ktoré prijíma a zbavuje sa ich potom , močom , stolicou a stolicou ?

ni-ka

podla mna nezalezi len na pitnom rezime...zalezi aj na tom ci je clovek zdravy alebo chory, ci berie nejake lieky, potom aku ma stravu a nakoniec samozrejme vela zalezi aj na hormonoch...

Ivka 1

Presne tak žltý pot nemá nič spoločné s kyselinou močovou, ide tu skôr o nedostatočný pitný režim vtedy má pot silnejšiu koncentráciu a samozrejme aj farba moču je sýtejšia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žlty pot - Fórum - ZDRAVIE.sk