Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dosiahnem tento účes?

Maoam

mna sa raz jedna kamoska pytala, ze kedze mam prirodzene vlny az lokne, ze preco si nezehlim vlasy (aspon obcas) - no nezehlim, lebo to vlasy nici a ked raz nemam od prirody hladke vlasy, tak si ich umelo vyrabat nebudem

kym ich mas zdrave a pevne, tak si ich nenic, urcite su krasne...

Maoam

uprimne, ak opisujes svoje vlasy takto, naco to chces vyskusat? nie ze si ich akurat znicis, po case aj tak vyrastu, bude to este aj blbo vyzerat a nic z toho iba vyhodene prachy a zasa kopa casu, kym ti nevyrastu tvoje, kym sa nezotavia...

ak mas odolne svoje vlasy, hoci rovne - preco s nimi nie si spokojna?

mozno by stacilo zmenit uces alebo dat melir a pod. - nejaka pekna zmena, ale do struktury vlasov, ktoru mas geneticky danu, by som moc nezasahovala

Ria81

Ďakujem za Tvoj názor, Maoam. Klasickú trvalú som už mala pred 7 rokmi a máš pravdu, dosť mi zničila vlasy. Niekde som čítala ale nasledovné, citujem: \\\" NEDALA SOM SI KLASICKU TRVALU DALA SOM SI TU VYMYVATELNU HEADLINE JE SETRNEJSIA A PO DVOCH MESIACOCH MAS ZASE ROVNE VLASY \\\" O tom by som chcela Vaše názory, či by sa týmto spôsobom dalo dosiahnuť taký výsledok, ako na obrázku. Moja bývalá kolegyňa povedala, že raz mala nejakú šetrnejšiu trvalú, ale vôbec sa to v jej vlasoch nedržalo. Aj ja mám podobné obavy, lebo mám dosť odolné vlasy, aj s kulmou dosiahnem iba pár hodinový výsledok. Ale asi v tomto mi nikto nevie poradiť, musím to vyskúšať na vlastnej koži. :-)

Maoam

ale je ti jasne, ze to hrozne vysusuje vlasy + ak to budes chciet aj do buducnosti, tak to budes musiet opakovat + ako ti budu odrastat tvoje rovne vlasy, tak ten rozdiel bude vidno, tak skus radsej nieco, co nebude az take okate

Maoam

jeej, ja mam take iste vlasy - ale prirodzene, aj dlzku, akurat tmavsi blond

myslim, ze ak chces toto docielit, bez trvalej to nepojde, lenze nie extrem, skor dosiahnutie vln az lokni, klasickou trvalou to mozes dost pokazit a hlavne to hrozne vidno

skusena kadernicka to zmakne, ale chod do dobreho salona

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dosiahnem tento účes? - Fórum - ZDRAVIE.sk