Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jest pred alebo po posilovani?

BoBu

U nás vo fitku je povedané, že sa treba najesť predtým, ale nie veľa by človeku nebolo zle počas cvičenia a počas cvičenia väčšinou piť proteínový nápoj. Ja som po cvičení taká zmozdovaná, že keď sa pozrem na jedlo je mi zle :D

hanka9

Posilnuje sa hodinu a pol az dve po najedeni najme velkeho jedla – obed a tak. Ak male jedlo, tak aspon hodinu pauzu a potom posilnovat. Po posilnovani treba najmenej pol hodinu nechat telo „vychladnut“ a az potom mozes papat. P.s- strava ma byt zdrava a pestra so zastupenim vsetkych potrebnych zivin.

maricenka

ked sa najes pred, tak sa ti bude zle cvicit. ked sa najes po, telo bude spalovat to, co zjes a nie tvoje tuky. takze treba jest aj po aj pred ale zdravo striedmo rozumne

cvicenec

To je strašne induvidualne, že čo.
Najdoležitejšie jedlo pri posilovaní je jedlo PO.
V globále sú to hlavne proteíny alebo sacharidy (záleží čo chceš dosiahnuť) kt. sa rýchlo vstrebávajú. Ciže nie tvaroh, ten je najlepší navečer alebo len tak v priebehu dňa kedže sa pomaly vstrebáva...

winki

No nie som v posilovaní žiadny odborník, ale už len keď počujem slovo nízkotučný zdvíha mi to žalúdok. Po tréningu určite papať a kvalitné bielkoviny......normálny tvaroch, vajíčka, bryndzu. Na čo tam pcháš nízkotučné?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jest pred alebo po posilovani? - Fórum - ZDRAVIE.sk