Dehydratacia babatka

latiffka333

prave som pozerala na internete nieco podobne, lebo maly si presiel riadnou letnou chripkou, nic prijemne..takze dakujem za diskusiu, vyskusam tuto humanu

samia343

my tiez davame Humana elektrolyt, ale ten bananovy ked nastanu taketo neprijemne situacie, zatial sa vzdy osvedcil.

quika

my sme dali humanu preto, lebo nam ju odporucila doktorka, preto som ju aj zbalila, a naozaj zabrala perfektne, cize nemozem povedat nic zle. a to zlozenie mi pride dost podobne. humana ma takisto glukozu a prave citam, ze ta feniklova obsahuje feniklovy olej a extrakt z rasce co vlastne prirodzene pomaha traveniu a upokojuje brusko...

redka

ved prave.. tie umeliny no... ale asi humanu kupuju preto, ze ma prichut... to sa moze vyriesitr nejakym sirupom... mozno by slo zamiesat kuliska aj do nejakeho ochuteneho caju... myslim, ze by sa tym nic nepokazilo....

karolinka122

uz len koli umelemu sladidlu by som ho nekupovala, pchaju ho uplne vsade a je to skodlive, kulisek obsahuje glukozu - cukor hroznovy, je to prirodne a dodava energiu, glukozove tablety pouzivaju aj sportovci, aby si doplnali energiu pocas vykonu.

redka

pozeram ze ta humana ma v zlozeni glukózu, natrium chlorid, maltodextrin, citrát draselný, citrát sodný, prírodná aróma, umelé sladidlo (acesulfam K)

kulíšek glukóza, chlorid sodný, citronan sodný, chlorid draselný

karolinka122

jednoznacne KULISEK,najdite si info na ich stranke. Poradila mi tolekarka detska, je to nieco ako infuzia, akurat podana oralne, davaju to babatkam v nemocnici, navod si prestudujte, je to ozaj 100%, velmi nam to pomohlo uz po 2x. Mozu to aj dospeli.Ako doplnok je fajn Fatra extra mineralka popijat, velmi ulavuje zaludku aj crevam pri crevnych infekciach...Pri hnacke od 6 rokov nam zabera Endiaron. Pri vracani podavat tekutiny najlepsie tu mineralku, ziadne caje len po lyzickach...