Ginexid - mykóza skúsenosti

Príspevok v téme: Ginexid - mykóza skúsenosti
Delevingne

Zdravím, lekár mi na neželaný výtok predpísal gynekologickú penu Ginexid a keď sa to nezlepší tak tablety Polygynax. No najprv mám však začať s tou penou, aby sa mi vyčistili steny pošvy. Máte s ňou niekto skúsenosti? Skúšala som si ju aplikovať, ale je veľmi zvláštna, na vonkajších rodidlách cítim, akoby ma to tak zvláštne štípalo až "pepermintovo vetralo" ani to neviem opísať. Nechápem ako a ČI vôbec si ju mám aplikovať aj dovnútra, veď mi to príde ako len na vonkajšie používanie. Čo vy na to?

NaNa88

Ahoj, štípe ťa to? ja si myslím, že to je asi spôsebené tým, že tá pena dezinfikuje...fuha ale neviem, či by som si ja niečo pepermintove davala dnu...asi s VEĽKYM rešpektom :) Veď cinkni tomu doktorovi a spytaj sa či je to ok. Ja som mala mykózu minulé leto a perfektne mi pomohol wobenzym. je to dobra vec, nemusíš ísť k doktorovi proste zbehneš do lekárne. Hlavne zabudni na tangá, isto iba bavlnené nohavičky nos... a neurob takú chybu ako ja, mokré plavky čo si necháš na sebe uschnúť..a mykóza je späť.