Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odvaha v Láske?

Príspevok v téme: Odvaha v Láske?
AniLuli

Ako ste sa vy odvážili vyznať človeku city? Ako ste v sebe našli tú odvahu? Ja sa o to už pokúšam tak rok, stále myslím na bývaleho priateľa , ked sa mi ozve tak som celá bez seba, ale to , že by som mu povedala ako to cítim , asi nehrozí.. Proste neviem ako, neviem nájst tú vhodnú chvíľu, to že si len píšeme to nezlepšuje, zdá sa mi to hlúpe a detinské mu vyznávať také veci cez internet. A vlastne prečo by som mu mala tie city vyznávať ja? Cítim, že ani ja mu niesom ľahostajná a ani on sa tak celkom nevie vykoktať ale dáva tomu voľný priebeh, lenže tooo uz trvá strašne dlho a ja chcem aby sa to niekam pohlo, no zároven sa neviem.. vykoktať? Ja viem , robím z toho haloo, pritom stačí len pár slov. Ale ach !! Ako si k tomu dodať odvahu:) Ja som uprimny človek vo všetkom ale toto ! Toto je proste vec v ktorej som ako pat a mat :D a žiaden alkohol, opitá s ním hovorit už nechcem :D :D .. Ako ste to zvládli vy :)

mishtagea

ja mam ten isty problem :/ ale musis presne zistit z coho prameni ten strach a povedat si , ze nemas co stratit ;)lebo naozaj nemas možes len ziskat. Len ta odvaha je svina :D

breeze

Preco cez internet by si mala vyznavat lasku, ved z oci do oci, dajte si stretko niekde v sukromi a medzi styrmi ocami mu vyznaj nie cez pismenka, to je take neosobne.

tuzba

povedz mu, po com s nim tuzis ... ako o nom snivas ... on to urcite spravne pochopi ... podla toho ako to citi on ...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odvaha v Láske? - Fórum - ZDRAVIE.sk