Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zduté brucho a kŕče

Príspevok v téme: Zduté brucho a kŕče
eliza7

Môj problém už pretrváva dlhšiu dobu a neviem čo s ním. Rada by som sa vyhla gastro vyšetreniu a preto by som Vás poprosila najskôr o radu. Snažím sa stravovať rozumne, teda žiadne ťažké jedlá, údeniny a pod. Z mliečnych výrobkov - jogurt, tvaroh áno. Ovocie len grepy ostatné nadúva, zeleninu len jeden kus /paprika, rajčina/ za deň viac urobí problém. Kapustu, strukoviny nejem vôbec. Napr. dnes som zjedla: ráno tvaroh, na obed ryža, chudé maso, rajčina, 4 ks susšienky a už mám zase problémy, brucho tlačí a začínajú krče. najlepšie je ak nejem ale to sa nedá. Rozmýšľalal som že začnem s delenou stravou, pomôže to?Inak metabolizmus mám rozhádzaný som po hormonálnych zmenách a rada by som aj zhodila ale nejde ani deko dolu. Kolegyne sa mi už aj smejú že z čoho som taká oblá keď málo jem. Je to tak a neviem čo s tým. Lebo mám aj problémy nemôžem hocičo jesť, som aj plnších tvarov a neviem zhodiť. Mám 44 rokov, pohybu mám dosť, neviem poradte mi prosím :-)

RNG

Na travenie treba dostatok kyselin, roznych enzymov,, mikrovlaknin a probiotika.
Ked z niecoho nemas dost, mozes si to doplnit.
Naduvanie v zaludku=nedostatok kyselin.
Naduvanie v crevach=nedostatok niektorych enzymov.
Jedine , co sa neda doplnit zatial dostatocne su enzymy na lepok. Ak mas problemy s lepkom, jedine ucinne co pomaha je vyhnut sa vyrobkom s lepkom.
Mlieko, na to su dobre enzymy pod menom Dairy enzymes, pozri na vybornu zmes napr od firmy Enzymedica,Lacto, Complete dairy digestion
Na zeleniny a strukoviny treba enzym alpha galactosidase, tu najdes napr vo vyeobku firmy Jarrow, pod menom Jarro-zymes plus, kde to plus je prave ten enzym na strukoviny a zeleniny.
Metabolizmus je zavisly od cinnosti stitnej zlazy, kde doplnky jodu a selenu zvysia jej znizenu cinnost cinnost a tym aj spalovanie a vyrobu energie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zduté brucho a kŕče - Fórum - ZDRAVIE.sk