Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dodatočné ukončenie PN

Príspevok v téme: Dodatočné ukončenie PN
slnecnica

Dnes mi odborný lekár potvrdil, že liečba je ukončená a môžem ísť do práce. Moja obvodná, ktorá mi vypisovala PNku je na dovolenke, zastupuje ju lekár v inom meste a úprimne, nechce sa mi tam trepať. Zajtra by som sla do práce a k obvodnej v pondelok, kedy už bude ordinovať, s tým, že ukončenie PN by mi potrdila s dnešným dátumom. Na internete som sa nič k tomuto nedozvedela, jedine termín odovzdania PNky zamestnávateľovi, čo sú 3 prac. dni. To by som stihla. Máte niekto s tým skúsenosť? Ďakujem

slnecnica

Takže bola som u zastupujúceho dr, ten mi potvrdil ukončenie PN, ale IV. diel PNky, tlačivo, ktoré odovzdám zamestnávateľovi mi môže dať len moja dr. Do roboty teda môžem nastúpiť, no v pondelok, keď sa moja dr vráti z dovo, musím ísť k nej.
Snáď info pomôže budúcim generáciam :-)

ni-ka

no manzel ked bol chory a zjavil sa v praci len pre nejake veci,uz ho personalistka hnala prec,ze tam nema co robit,ked je na PN :-)
potom dostal prednasku ze co by robili keby sa mu nieco stalo a bla bla ...ved to som ti aj napisala podla svojej skusenosti...
ved je to tvoje rozhodnutie:-)

slnecnica

Navrhol mi to lekár, u kt som bola dnes na kontrole, plus som volala SP, kde mi to pani tiež potvrdila. Tu som hladala realne skusenosti.
Nerozmýšlala som nad tým, že by sa mi v robote niečo stalo, kedže sedím na riti:-) ale človek nikdy nevie
ok, dakujem

ni-ka

Ten termin odovzdania PN do troch dni je v pripade ze si samoplatca a odovzdavas PN na SP...ak si zamestnana musis odovzdat PN hned ako prides do prace...V zamestnani si nezoberu na seba riziko ze sa ti nieco v praci stane ked si oficialne PN...vies ake by mali z toho oni aj ty problemy?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.