Tlak - likvor

RNG

Aby som nezabudol, aj doplnky vitaminov B vo forme stress B tam mozu pomahat, aj cistenie ciev lecitinom aj branie vitaminu E a D-3, aj riedenie krvi fibrinolytickymi enzymami, ako serrapetaza, nattokinaza a lumbrokinaza tam mozu pomoct, ked sa jedna o fibrinove nanosy na cievach, co znemoznuju spravny priestup kyslika do okolitych tkaniv alebo dokonca roznye mozne blokady, tromby v cievach, najma u ludi, co maju zvysenu zrazanliviost krvi a takych je v Strednej Europe mimoriadne vela

RNG

Tlak v mozgovom moku moze byt zvyseny, casto to nazyvaju aj nespravne hydrocefalitis, pozri na
en.wikipedia.org
Kedze hromadenie liquoru/moku je sposobene najma zapchatymi lymfatickymi kanalmi, pouzitie roznych enzymov(serrapeptaza,pancreatin, entericky pokryty, tiez rozne fungalne a bakterialne enzymy tam mozu pomoct)
tiez pouzitgieuniverzalnych polarnych rozpustidiel , ako viacmenej zakazany DMSO,aspon transdermalne na hlavu, ale aj slabsi potravinovy doplnok, pribuzny MSM vo vacsich davkach(10-15 gramov denne ustne urcity cas, podla potreby) tam mozu pomoct tie lymfaticke cesty odblokovat.
Tiez je dolezite brat doplnky jodu a selenu, kedze tieto sa podielaju aj na vyrobe cistiacich a inych enzymov, nielen roznych hormonov, ako lekari bezne tvrdia.

healt99

Philips, ano mam velmi tazke zdravotne problemy. Od 17. Februara stracam pamat. Bola som aj u neurologa a psychologa ale nenasli ziadnu pricinu. Velmi sa trapim a zaroven silno bojujem.Rano sa zobudim a nepamatam si predchazdJuci den, nepamatam si ani rozhovory a aj naucene fakty. Vedel by si mi nejako poradit?