Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpnutie ruk a slabost po cviceni ...

Príspevok v téme: Trpnutie ruk a slabost po cviceni ...
kujonnn

zdravim, vzdy po cviceni mavam trpnutie ruk a celkovu slabost, trva to tak hodinu, potom to prejde ...no dnes som mal pocit, ze odpadnem ...zlakol som sa strasne a preto trpnutie bolo este horsie ... uplne som sa klepal cely zo strachu ... cvicim uz cca 2 roky 5 dni v tyzdni .. niekedy citim len taku miernu slabost po cviceni .. niekedy vacsiu .. niekedy sa prida aj trpnutie..je to nahodne, tep pri cviceni nepresiahne 130 .. hned po cviceni klesne na 80-90 .. po hodine na 70 ... ked prehltam tak citim stuhnuty krk ..ked si dam sal okolo krku po cviceni tak mi to stuhnutie prejde .. je to normalne ? v com to moze byt ?

kujonnn

ano presne ako hovorite ... vzdy viem dopredu ..ze mi bude tak pri poslednom cviku ktory robim .. ked som prestal brat lieky 2 roky dozadu som skusal aj zacat behavat ... no po 10 metroch uz mi bolo zle .. zas strach atd.. teraz zabehnem tak 200metrov a uz mam dost .. nevladzem .. je pravda ..ze mam sedavu pracu .. ale zabehnut kilometer by mi nemal robit problem ..

Ivka 1

Môže to byť aj psychického charakteru. Vy si aj v podvedomí predstavujete situáciu, že Vám bude opäť zle a pocit paniky vo Vás vyvoláva spomínané ťažkosti ako sú trpnutie končatín, pocit na odpadnutie, ťažkosti s dýchaním . Odporúčala by som kombináciu včelieho peľu a Aloe s broskyňami. Včelí peľ obsahuje všetky potrebné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ukľudňuje a má protistresové účinky. Vhodné je aj aloe s broskyňovým koncentrátom. Má veľmi dobrý vplyv na srdcovú a mozgovú činnosť. Pomáha pri ťažkostiach spojených s nervovou sústavou a pri depresiach.

kujonnn

a nemoze to byt aj psychicky problem ? kedze som sa liecil aj na Panicku Poruchu ? kedysi som sa bal spravit aj 10 klikov a uz mi bolo zle ...

RNG

Nuz kazdemu doporucujem brat doplnok jodu a selenu a to nielen kvoli stitnej zlaze ale aj inym pochodom v tele na ktore su tieto dva potrebne. Tak isto kazdemu radim si cistit cievy od usadenin oxidovanych tukov a tukovobielkovinnych zlucenin , (1 lyzica kopcom lecitinu cisteho prasku alebo fggranulatu raz az dva krat do tyzdna. )
Toez odporucam si dat skontrolovat zrazanlivost /koagulaciu krvi, najma faktor INR , lebo najma v strednej Europe je velmi casty syndrom vysokej zrazanlivosti krvi, tj tvorba fibrinov na stenach ciev, co zabranuju proestupu kyslika do okoliteho vaziva, tiez je vyssia pravdepodobnost vZniku trombov, co sposobuju dnes vyse 1/2 smrti(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov, tromboza v koncatinach, v plucach atd)
Pricom riedit krv a dokonca rozpustat fibriny a tromby mozno bezpecne pouzivanim potrasvinovych doplnkov ako enzymov serrapaptaza, nattokinaza a lumbrokinaza. Davky sa daju nastavit podla potreby, po 2-3 tyzdnoch to vidiet jasne na merani upravenej zrazanlivosti krvi, najma INR
Na serrapaptazu to je obvykle 2 x 120 000 IU a viac, na nattokinazu je to 3 x 2000FU ale moze byt az 3 x 10 000 FU podla potreby bez akychkolvek problemov, tj ziadna mozna krvacanlivost z toho nie je, na rozdiel od chemiockych riedicov krvi ako warfarine, coumadine a rozne injekcne podavane derivaty heparinu, ktore vsetky maju plno postrannych ucinkov, vcitane moznej krvacanlivosti, a napriek vsetkemu nerozbijaju fibrinove vlakna ani trombusy, len znizuju pravdepodobnost ich tvorenia.

Cokodorotka

Cvicit 5 dni v tyzdni sa mi zda dost:)Slabost,trpnutie? Zda sa,ze nemate spravne dokrvovanie, skuste si nechat pozriet cievy...

kujonnn

nie nie, vzdy sa pred cvicenim najem dokonca aj po cviceni. Pri cviceni vypijem jednu 1.5 L flasku cistej vody ... cvicim tak 30 min vzdy ... vzdy ma chyti ako keby taka slabost v krku a hore v hlave alebo nie slabost, neda sa to opisat, potom nasleduje to trpnutie .. stitna zlaza ? praveze chcem nabrat na hmotnosti .. necvicim preto aby som schudol.

Ivka 1

Nedržíte nejakú diétu ? Máte dostatočný pitný režim ? Vyzerá to na náhly pokles hladiny cukru v krvi - hypoglykémiu alebo poruchu štítnej žľazy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trpnutie ruk a slabost po cviceni ... - Fórum - ZDRAVIE.sk