Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Navrat zo zahranicia po dlhych rokoch na Slovensko

Príspevok v téme: Navrat zo zahranicia po dlhych rokoch na Slovensko
velastastia

ahojte.chcela by som vas poprosit o rady alebo pribehy vas ktory ste si toto zazili...pretoze ja som sa vratila po 9 rokoch zo zahranicia a nedokazem si zvyknut na SK zivot...mam stoho depresie a strach...ako keby som umrela...nemam pracu ani priatela a je mi velmi tazko...poprosim ludi ktory si toto zazili ako sa s tym vysporiadali....dakujem

MultiLevel

Jeej Maoam, dakujem za uznanie :) potesilo! Ale ak budes mat chut, rozpis sa, ze v com konkretne v dobrom "zavidis" a za co je ten obdiv a uznanie :) Celkom ma to zaujima. Totizto, zvycajne si ludia klopu na celo, ked poviem kde zijem :D Najma ked som povedala kedysi, kam chcem ist, smiali sa mi, ci idem sobov chovat, nahanat polarne medvede a podobne vtipky :) Uznavam, ze to boli zvycajne ludia, ktori moc nepoznali tu krajinu, ale i tak...
Je tu skvely zivot, ak sa clovek dokaze uchytit a neda sa odradit nicim, co ho na zaciatku stretne...
Slobodna, nech pojdes kamkolvek, skus sa povenovat aj jazyku danej krajiny (napr.v holandsku sa neuspokoj len s anglinou atd) sance na najdenie prace sa ti zvysia ;) Drzim palce!

embryo

Slobodna: kratko, zastavili sme sa tam len na 3 dni...

okrem pamiatok som sa nevedel nabazit Holandaniek, su krasne, nezmachlene a na bicykloch, co si chlap moze viac zelat? :-) (nemyslim tie, co vo volnom case vystavuju svoje polonahe tela vo vykladoch na red district)

jedna vec sa mi vsak na Amsterdame nepacila, vtieravi cernosi, ktori ked presli okolo cloveka zasepkali do ucha ,,cocaine,, ,,heroin,, ,,hashish,, a podobne pochutiny :-) ked ich vsak clovek ignoroval a hlave sa neotocil na nich, dali pokoj

kazdopadne ako moja srdckovka stale zostavaju Bruggy a do Amsterdamu je to odtial len na skok -:)

embryo

Slobodna: zoppar fotiek ak by si nahodou este vahala :-)

i.imgur.com
i.imgur.com
i.imgur.com

PS: voda tam nesmrdi ako v Benatkach

Maoam: medicina tam je tiez lahodna :-)

Maoam

ja som tu v De raz spoznala lekara, ktory sa pravidelne chodi 'liecit' do Amsterdamu, ked ma Nemecka plne zuby :DDDD

Maoam

MultiLevel - ja sa ti na fore uprimne pred vsetkymi priznam, ze ti v DOBROM zivot v Norsku zavidim :D

ale fakt v dobrom, ber to ako obdiv a uznanie

embryo

Slobodna: Amsterdam je pekne mesto plne slobodnych ludi, dobre ta laka, budes to tam mat rada :-)

v piatok som sa odtial vratil, odporucam ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Navrat zo zahranicia po dlhych rokoch na Slovensko - Fórum - ZDRAVIE.sk