Big dream

Príspevok v téme: Big dream
Vess

Ahojte, volám sa Vanessa. Od malička túžim byť herečka. Ale rodina a kamaráti sa mi len vysmievajú keď to spomeniem. Mám síce ešte dosť času na to aby som si upresnila čo presne chcem robiť ale byť herečka mi vždy bolo také blízke. Keď som bola menšia v škole sme hrávali na Deň matiek, Mdd a atď. rôzne veci a mňa to strašne bavilo. Vlastne vtedy som si zmyslela, že chcem byť herečka. Učím sa veľa a dlho americkú angličtinu takže by som raz určite chcela ísť do ameriky. Ale mama sa mi len rehoce , že nech sa spamätám...
Myslíte, že mám na to ísť raz do Ameriky a stať sa herečkou?

mattttmatttt

amerika z teba herecku nespravy,to je fakt ....skus vystudovat herectvo na vyske zacni v divadle skusit mozno serialy a neskor filmi a ked budes vazne dobra herecka mas sancu I za hranicami,neviem ci v amerike,ale sanca je ....svojho sna sa nevzdavaj aj ked sa ti posmievaju ...kazdy ma svoje sny ci uz velke,alebo len drobne ...mojim snom bolo mat super pracu a po 7 rokoch sa mi splnilo takze ver,snaz sa,urob vsetko preto aby si mala,alebo bola tym cim chces ....nikdy sa nesmies vzdat,vzdavaju sa len slabosi