Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sport s frajerkou

mgdxcg

80% toho ako vyzera telo zavisi na strave. takze cvicenie je len 10%. najprv musi zacat spravne jest a potom zacat s pohybom. pohyb je zbytocny ked nespravne je. mozno aj to potrebuje aby si jej narovinu povedal ze pribrala. skus je to povedat tou formou, ze chces aby ste sa obaja dali na zdrave stravovanie a nieco pre seba obaja spravili

vebe

Je to problem. Ak ona sama k tomu nie je kriticka a sama neciti potrebu so svojou vahou nieco robit a sportovat, tak to bude neustale o tom, ze ty ju budes nutit, ale ak ona sama o tom nebude presvedcena, nebude to fungovat. Ak ti to vadi teraz, bude ti to vadit aj neskor a mozno este viac ako teraz. S tym nic neurobis, darmo si budes hovorit, ze mam ju rad, ved je dobra, mila a tak, ak je pre teba dolezita aj fyzicka stranka a vadi ti jej nadvaha, bude ti to vadit a nedokazes to potlacit. Za pokus to ale stoji. Na tvojom mieste by som jej nic nenaznacovala, ale povedala veci priamo, ze si myslis, ze pribrala, ze sa ti pacila ked bola chudsia, ze ta ovela viac pritahovala a ze ti zalezi na tom, aby sa pokusila to zmenit. Ak jej na tebe zalezi, tak sa neurazi, ale bude hladat riesenie. Ak sa urazi, tak je to problem, lebo by to znamenalo, ze nepochopila, co si jeje chcel povedat

bonbon

stavba tela vyplyva z mechanizmov mozgu.prestudujte si konstitucnu psychologiu a delbu saviebvtela je to geneticky dane pretobje chudnutie zbytocne.nie nadarmi sa delua lydia na ekto mezo a endogenbe typy.vacsina tych kt chudnu cely zivot maju geneticky dany sklon k nadvahe potom by vacsina nepribrala po istom case naspat lebo podstata nas riadi a ty m je mozog a mozog nevies zmenit len mnimalne ovplyvnit ze vedome sa budes obmedzovat g jedle.inemu staci menej aby hol syty druhy potrebuje aj trounasobok aby cutil pocyt sytosti.potom je dolezite ci je na nejakej liecbe ako ja kedy dostavam injekcie kt podporuju cht do jedla vlasnte opiju mozog a nutia a jest ako mi to endokrinolog vysvetlil.ci pribrala pod vplyvom jecoho vacsijou su to geneyicke dannosti .mozog nas riadi kolko jedla sexu spanku potrebjes vies to len minimalne ovplyvnit.

Maoam

ona sama musi chciet

otazne je, ci ma uz taku fyziognomiu, ze je pevnejsie, sirsie stavana + k tomu este leniva na pohyb a rada je a mozno aj vysokokaloricke veci

ak ma ale postavu, ze keby nebola leniva a nenapchavala sa a nevysedavala na riti, stacila by silnejsia motivacia (mozno)

ale fakt je pravda, ze su zeny, ktore maju prirodzene krehkejsiu, stihlu postavu a ani sport robit nemusia a jedia dost a su stihle

tak to potom uz si iba taku najst, ked ti na tom zalezi, najlepsie aj taku, ktora ma rada prirodzene sama od seba pohyb a aj sa venuje nejakemu sportu, aspon obcas...

lebo podla mna ti raz prasknu nervy, ked si pravy opak

MIŤI2

tu uz asi nic nepomoze, ak baba nema pozitivny vztah k sportu a nechce sa jej, je lenivy, uz tazko schudne. Mal som taku frajerku, uz ked sme sa spoznali mala vypuklejsie brucho a vacsi zadok, vtedy este bola pekna, ale po case zlenivela este viac lebo ma mala isteho a pribrala. Nechcela nikam chodit len na terasach vysedavat alebo doma pri telke. A ja sportovy nadsenec som nato nemal nervy ked je taka odlisna v zaujmoch odomna. Tak sme sa sice bez jej suhlasu nakoniec rozisli.
musis pochopit jedno, su baby ktorym sportovat ani netreba lebo maju super figuru a predsa ich to do sportu taha a su baby ktore by sport a pohyb potrebovali ako sol ale su lenive sa hybat. Skus kupit permanentku do posilovni alebo jej navrhni ze si kupite bycikle ci korcule. A sleduj ako bude reagovat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sport s frajerkou - Fórum - ZDRAVIE.sk