Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chora mama a otec pije

Príspevok v téme: Chora mama a otec pije
totalnenadne

Dobrý den, chcela by som sa zdoverit s problemom pre ktory trpi aj otec aj ja. Moja mama je chora,nevladze uz ani chodit musime ju prebalovat,opatrujeme ju. Otec pre tieto starosti zacal pit takze je to teraz na mne... Ked mame vravim ze jej zavolam sanitku tak mi zacne nadat a krici po nas ze nam spravi hanbu ze nikam nepojde. Nechapem preco nas takto trapy. Ona tam totiz to nechce ist pretoze ma velke dlhy v zdravotnej poistovni. Mne je to uz jedno mne nejde o peniaze ved zdravie je prednejsie. Fakt uz neviem co robit... :-(

sindri

Ved ti vravim,tak zavolaj sanitku a nech im povie,ze ju tyras,ked sa o nu staras a bojis sa o nu,myslim si,ze tym nic nemozes stratit

totalnenadne

Myslim ze aj moja mama ma demenciu lebo staram sa o nu a ona mi povedala ze ak zavolam sanitku tak im povie ze som ju tyrala...

sindri

Takto nehovor. Moj otec ma demenciu. Ked mal velmi zly den,tak sa nam vyhrazal,ze z uctu vyberie svoju pn a pojde byvat na chalupu.Mama sapreto hrozne trapila a ja som bol tiez z toho v koncoch.Zasiel som za psychiatrickou,ze co s tym a mi povedala: tak ho nechajte,nech ide.Vy mate s nim kopec starosti a on je hrdina.Nechajte ho a uvidite,ze ho mate o chvilu naspat.
Hoci neviem aku ma tvoja mama diagnozu,ale navstevu psychiatra tebe aj otcovi odporucam.To neznamena,ze si blazon,ale skor potrebujes najst pokoj a pochopenie. Pokial narazis na profesionala vo svojom odbore nemozes skutocne nic stratit.

totalnenadne

veru tak taka mlada to uz zabalila...a teraz to je len horsie a horsie uplne sa opustila a mi sa o nu starame zivime ju... neviem ci by mi pomohlo keby odidem lebo je to moja mama a nemozem sa na nu vykaslat...

kabel

prepanajana! to v 37 rokoch ostala doma a zabalila to? vsak je to mlada baba
chapem ta, ze by si to chcela zmenit, ale tym, ze jej davas peniaze, este ju v tom podporujes, lebo sa nejako pretlcie. poviem ti jedno-asi nemas na to moznosti, aby si zmenila jej zivot, pretoze ona sama to nechce, mas vsak moznost zmenit svoj vlastny zivot, oslobodit sa.
ziadna zavolana sanitka jej nenavrati chut do zivota, to by sama musela tuzit po zmene. zameraj sa na to, aby si ty bola v ramci moznosti stastna, zlepsi svoj zivot, az potom mas moznost pomahat inym.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chora mama a otec pije - Fórum - ZDRAVIE.sk