Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S priateľom sme spolu rok a v poslednej dobe sa stále hádame

Príspevok v téme: S priateľom sme spolu rok a v poslednej dobe sa stále hádame
lalalalal1

Viem, možno Vám to príde bláznivé ale ja naozaj potrebujem poradiť.. S priateľom sme spolu rok a v poslednej dobe sa stále hádame... Téma je vždy tá istá .. chcem byť s ním častejšie.. zo začiatku vzťahu sme spolu bývali aj každý druhý deň.. a teraz sme spolu raz sa týžden aj to si to musím vyprosíkať...ked sa chcem rozísť tak ma pošle .. že ma miluje prečťo mu to neverím a že chce so mnou byť navždy o dva mesiace ma chce požiadať o ruku..lenže.... ked chcem aby za mnou prišiel vždy je to nejaká vyhovorka.. bud musí robiť alebo sa hrá.. alebo nemá ako prísť.. alebo má stretko s chalanmi.. nechápem to... už som sa s ním skusila aj normálne porozprávať na tuto temu.. lenže on mi urobil scénu a odbil ma ...že je to choré a lezie mu to na nervy že m v kuse obíjam o hlavu že chcem byť s ním častejšie... že ked sa mu bude dať a chcieť tak prííídee... takto to vždy skončí...akurát aj dnes nevideli sme sa už od nedele tuším a mna dnes zobrali na vyšku chcela som to s ním osláviť nemôže... čo mám robiť držať to v sebe? a zmení sa to potom ked ho za mnou nebudem nutiť chodiť? alebo mu to v kuse obíjať o hlavu.. ja som fakt zufalaa

lilyiankaa

vy dvaja očividne k sebe vôbec nepatríte, len on to už možno aj pochopil, ale ty stále nie .. nemám pocit, že on by chcel s tebou stráviť zvyšok života a o dva mesiace ťa chce požiadať o ruku? a to ako k tomu prišíel, to ti len tak raz medzi rečou povedal? podľa mňa to má byť trošku prekvapenie a nie takto umelo naplánované..... sama by si mala pochopiť, že to nemá význam, veď sa hrá, alebo si na kamošov čas nájde, ale na teba nie, takže čo je na tom nejasné? a neponižu sa a nepros o jeho čas, ale radšej to ukonči, urobíš lepšie .. za veľa mu asi nestojíš

henry

dievca, mas problem. rada pre teba. rozid sa.nepatrite k sebe. jeho farebna frekvencia(aura), je ina, nez tvoja. vrana k vrane sada,rovneho si hlada!!

kafe

velmi jednoduche toto. Vkuse mu obijat o hlavu ako s nim chces byt ti nepomohlo. Chlapcovi to lezie na nervy. Drzat to v sebe tiez neni dobry napad, tie tlaky a vybuch potom nestoji za to. Uvolni sa trochu a nechaj chlapa dychat.. ako ma po tebe tuzit, ked ani nema kedy prist na to, ze mu chybas? Daj si mesiac pohov, rob si svoj program a neozyvaj sa mu. Prevetraj bike, bav sa s kamoskami, venuj sa SEBE a este raz SEBE a aby si to pochopila, tak pre istotu este raz, venuj sa sebe. Sebavedoma, spokojna zena chlapa pritahuje.. taka ktora sa mu (aspon niekedy) vzdaluje, za tou vykroci. Proste obcas to chlap potrebuje - vzdialit sa od zeny, aby zistil, ze ju potrebuje. Tak mu to dopraj a nechaj ho tak. Pozor. Obcas sa moze stat, ze jeden z paru potom zisti, ze mu uz partner nechyba a laska nejako vyprchala. Moze to byt aj vas pripad. Ale kazdopadne, nicnerobenim dosiahnes VIAC, ako ked sa budes snazit tuto konkretnu vec riesit a rozoberat a piplat sa v nej.

nelllla

ani zena nie je hracka, ktoru niekam odlozis a chlap sa s nou pohra az vtedy, ked sa mu bude chciet, vybavi stretka s chalanmi, pripadne mu dojdu vyhovorky a dalsie blablabla..

chlap, ked chce byt so zenou, kt. miluje, tak spravi preto vsetko..

dievca, vazne sa chces vydavat v 22 rokoch? a za tohto? ktory nejavi zaujem travit s tebou cas? velmi dobre si to premysli..

Fleur-de-lis

v tom vzťahu očividne niečo nefunguje. Vidieť sa raz za týždeň a aj to len vďaka tomu, že si si to vyprosila? A na kamarátov čas má?
Dievča, a na čo si ešte s ním? Zrejme na tom máš aj ty svoj podiel, že sa mu s tebou nechce byť. Ale koniec koncov je to jedno. Ja by som taký vzťah nechcela. A že sa on nechcel rozísť? Veď ty máš slobodnú vôľu, nemôže ťa držať vo vzťahu nasilu.

laaaaaaaaa1

mam 22 a pred rokom ma na ysku nevzali a trraz sa mi to podarilo pret9 oslavit ved som mu aj dala ultimatum ale nechcel sa rozist

Nina.

Vy sa idete brať? Tak potom sú na túto situáciu dve riešenia - buď si zariadte spoločné bývanie, to budete v podstate prinútení byť spolu častejšie a ak plánujete svadbu, tak potom by to nemal byť problém. Ani spoločné bývanie však nezaručuje, že sa to zmení, dokonca mám pocit, že to môže celú situáciu ešte zhoršiť, no nevydávaj sa za neho pokial si nevyskúšate aké to je spolu bývať aby si po svadbe nebola v šoku.
A druhá možnosť je mu dať proste ultimátum - buď ti chce venovať viac času, alebo nie a tým pádom ten vzťah naozaj nemá význam.
Úprimne si myslím, že realita je proste taká, že až tak veľmi netúži po tom byť s tebou. Ak by to chcel tak s tebou je. To je proste fakt. Keby to boli aspoň nejaké opodstatnené dôvody, ale on evidentne uprednostňuje kamarátov a iné veci.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

S priateľom sme spolu rok a v poslednej dobe sa stále hádame - Fórum - ZDRAVIE.sk