Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlapi sa ma boja?

Príspevok v téme: Chlapi sa ma boja?
ria-maria

Ako sa zmenit a neposobit na prvy dojem chladne, vazne a dominantne? Presne to su privlastky, ktore som na svoju osobu pocula, aj ked ti co ma poznaju blizsie si myslia opak, ze som praveze velmi citliva a zabavna. Mam kvoli tomu problem so vztahmi, akoby sa ma muzi bali resp nechcu ma na vztah lebo ziskaju zo mna mylny dojem, ze som taka, aka vlastne nie som.

odpovedaaam

archimedes 100bodov

napisem tak vseobecne nie len o chlapoch..ja tiez mam tento problem... na ludi posobim sebavedome,odmerane, priam arogantne az namyslene...lebo sa neviem jednoducho usmievat bezdovodne,falosne na niecom co mi nijeje vtipne len aby som zapadla...ani nasilu ani nijako...vela ludi co som pred tym nepoznala, no casom spoznala o mne zmenili mienku a presne to bola taka situacia ako tu spominate, som dost citliva viem, aj empaticka a mam tak isto trapenie a nieje to len taka banalita...rada komunikujem s ludmi s kt. mam o com a pri kt. sa citim uvolnene...a neviem sa uvolnit pri prilisne vtieravych povahach, neuprimnych, falostne sa usmievajucich s potrebou zaujat a byt stredobod pozornosti..tiez si drzim odstup...

mimochodom mam jednu znamu zo skoly ktora bola v triete najoblubenejsia a najvtipnejsia..teda aspon tak ju vnimali okrem mna... pretoze sme sa najviac kamaratili casom som si vsimala, ze je vlastne falosna a vypocitava, mna moc v laske nemali a ju zboznovali...pritom ja som nikoho alebo len velmi malinko ohovarala a ona stale..milucko sa usmeivala, hadzala komplimenty spoluziackam a potom predo mnou ich za ich chrbtom strapnovala a ohovarala ake su..a predsa ja som bola ta co ju nemusia (uprimnost) a ona bola ta co ju obdivovali (neuprimnost). neskor po skonceni strednej som zistila, ze teda vobec nieje taka super ako ju vsetci beru..ma len dar ohurit ludi na prvy dojem...malokto ju pozna tak dobre ako ja.. takto to funguje skoro vsade co je sutne, no je to tak

ja len tolko, budte sami sebou, nesnazte sa byt ako ostatni len preto aby ste niekomu vyhoveli...a uprimnost nieje na skodu

lilyiankaa

ria-maria, viem ako to myslíš, ono mňa tiež veľa ľudí napr neoslovilo, ale napr. ja dokážem byť v spoločnosti vtipná a aj vždy dobre zapadnem, nemám problém s niekým kecať .... často sa aj stalo, že ja som prvá niekoho oslovila, lebo som už vedela, že ľudia sa ma boja osloviť :D a potom mi vždy povedali, že oni sami by ma nikdy neoslovili, ale že sú milo prekvapení aká vlastne som .. inak tá odmeranosť nie je vždy na škodu, napr mi to veľmi pomáha, ak v meste ponúkajú rôzne produkty, aspoň ma nikto neosloví :D čiže aspon jedna výhoda

ria-maria

lilyiankaa ja to mam rovnako tiez skusenosti ma naucili a som najprv skor pozorovatel a velmi sa nezapajam drzim si odstup...a pokial ide o to spoznavanie v tom vidim problem kto by chcel spoznat cloveka ak na neho na prvy pohlad spravil zly prvy dojem? prvy dojem je v takychto situaciach dost dolezity a ja ho teda velmi dobry nerobim...predstav si situaciu partiu bab a jedna posobi chladne drzi si odstup druha je vesela konverzuje je spolocenska a pritom moze byt aj povahovo zla, ale vacsina da prednost jej len preto ze tu prvu babu zle odhadne ...v tomto vidim svoj problem a zas pretvarovat sa nedokazem posobi to silene neprirodzene

ahojkyDM

Presne s tebou lilyiankaa súhlasím ako si napísal že je to skôr o druhých či sa s tebou chcú spoznať alebo nie..

človeka spoznáš až keď si otvoria ústa.. ako na teba pri prvom stretnutí pôsobia /teda výzorovo/ nie je dobrý úsudok..

poznám aj ľudí kt. vyzerajú namyslene a odmerane a taký v skutočnosti aj sú.. ale je veľa ľudí ktorí tiež tak vyzerajú ale vôbec taký nie sú a sú úplne super..

lilyiankaa

takýto problém má asi dosť ľudí, aj ja som si na svoju adresu vypočula, že pôsobím chladne, odmerane a namyslene ..ale taká vôbec nie som ..
ja si len ľudí nepripúšťam k telu, lebo im neverím a mám dosť zlých skúseností, tak ma takto život naučil ... ono je to skôr o tých druhých, či ťa chcú alebo nechcú spoznať, lebo ak áno, tak uvidia, že vôbec nie si taká ako na prvý pohľad pôsobíš :)

ahojkyDM

Ja mám tiež tento problém ako máš aj ty.. len mne ľudia hovoria že pôsobím ešte aj namyslene ale keď ma bližšie spoznajú tak že som vôbec nie taká.. momentálne riešim problém v práci... presne mám také kolegyne ktoré sa tvária veľmi priateľsky, sú vždy milé a usmiate a keď som tam nie tak všetky chybičky čo som urobila alebo čo mám tam verejne rozoberajú.. sme sa aj dohodli že veci ktoré sa dajú napraviť a vieme ich napraviť samé tak nebudeme rozoberať s nikým a už vôbec nie ich vešať šéfovi na nos,, a si predstavte že keď sa tam ja nenachádzam tak mu všetko vyrozpávajú že ako som to pohnojila a šéf je potom na mňa stále naštvaný a ja sa len čudujem že čo mu stále je.. ja stále robím chybu tú že dám na prvý dojem, aj keď som si už 100 x povedala že musím si dávať pozor aj tak občas podľahnem tým milým tváričkám ľudí ktorí sú v skutočnosti obyčajné svine..
teraz zas k veci..:) ja by som tiež chcela poznať liek k tomu ako nepôsobiť na ostatných chladne a odmerane.. :)

archimedes

tak ako ty posobi na prvy dojem vela ludi najma na ulici sa vela ludi tvari odmerane ale vnutri su celkom ini. Ja co mam skusenost tak ti co vyzeraju nevrazivo a nafukane su celkom pohodaci ludia a mili, citlivi. A naopak ti co sa tvaria usmievavo ci v realite alebo na fotkach su falosni, vypocitavi a sebecki ludia ktori len hraju mile osoby pred ostatnymi, mnohokrat su to ti najbezcitnejsie osoby. Takze pozor ludia ti co sa tvaria ako anjelici na verejnosti su velki pokrytci a opak je pravdou. Najma na taketo usmievave mile zenske tvaricky si treba davat pozor.
Netreba davat na prvy dojem, skutocna tvar cloveka sa odhali az po nejakom case lebo potom toho cloveka to uz prestane bavit hrat pred vami divadlo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.