Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenarástli mi vôbec žiadne prsia

Príspevok v téme: Nenarástli mi vôbec žiadne prsia
Simona123321

Ahojte, mám tak trochu problém. Viem že sú na svete ľudia, ktorí riešia oveľa horšie problémy, ale ja sa s týmto proste nedokážem zmieriť. Je mi 15, za chvíľku 16 a nemám vôbec žiadne prsia. Ja neviem či je to normálne, ale proste strašne mi to podkopáva akékoľvek pokusy o to byť aspoň trochu sebavedomá, to nejde.. nemôžem si kúpiť ani podprsenku v normálnom obchode, pretože do nej proste nemám absolútne čo dať. A ani plavky mi žiadne nesadnú, jedine že by som si kúpila tie detské, preto ani nechcem chodiť niekde v plavkách, pretože by ľudia na mňa divne zazerali. Vždy keď sa vidím v zrkadle tak sa mi hrnú slzy do očí, neviem ako mám toto príjmuť… už aj spolužiaci sa mi za to vysmievajú :(

LMarika

Moja najlepsia kamaratka ma 34 rokov a nema vobec ziadne prsia, absolutne nic, nikdy jej nenarastli, hoci vsetky zeny v jej rodine maju normalne prsia. Aj bradavky ma malicke ako 4-rocne dievcatko. Silikony nechce a riesi to vypchatymi podprsenkami a nosi sportove, vonlejsie tricka. Ma vysku 169 cm a nemala prsia, ked mala 55 kg, nemala ziadne, ani ked skusila pribrat a vazila 80 kg. Proste jej nikdy nenarastli a uz ani nenarastu a o genetike sa v jej pripade hovorit neda. Nikdy nemala ziadneho priatela a ani nechce a v zivote nemala na sebe elasticke tricko. S kratsimi pobytmi na Slovensku strieda rozne sezonne prace v zahranici, pri ktorych jej nehrozi riziko, ze by sa do nej niekto zahladel, nakolko kazda takato praca trva len nejake 3, ci 4 mesiace a potom zmizne zo zivota ludi, ktorych tam spoznala a nechodi ani von do spolocnosti. Ma intoleranciu na laktozu a na mliecnu bielkovinu pravdepodobne od narodenia (ako babatko kakala oranzovu vodicku namiesto normalnej stolice), na vajecny bielok, na psenicu, na hrach, casto ju po jedle prezenie a trpi vysokou plynatostou (potravinove intolerancie jej boli zistene len nedavno, cize boli 34 rokov neliecene), ma vysoku kazivost zubov, slabucke nechty, neschopnost nabrat svaly napriek cviceniu, neviem, ci by to s tym mohlo suvisiet. Menstruaciu ma pravidelne kazdy mesiac. Ja na jej mieste by som si dala urobit silikony, lebo si myslim, ze prave zeny ako ona ich potrebuju, ale nechcem jej do jej rozhodnutia zasahovat. Ked sa ako kamosky stretneme, tak neotvaram nikdy pred nou tuto temu, iba ak s tym zacne ona sama.

Dominička2

Ahoj,ja mám 12 a na svoj vek mám zas väčšie prsia a to som chudá a celkom vysoká -_- Všetci sa za mnou v škole otáčajú.. Baby v triede nemajú skoro žiadne prsia takže chalani si zas zo mňa robia srandu že mám prsia -_- Neboj sa , hlavne sa nenechaj vyprokovať :)

Ahoj ..

TJS

Ja mam 16 a mam veľkosť C.Coz su na môj vek celkom veľké.Som rada,že ich mám.Som aj celkom pekná.no neverila by si.ako mi práve prsia znižujú sebavedomie!!! Veľa chalanom sa páči len to na mne(nie,že by som bola náročná ale Dufam že chápete) ,takže neviem,či sa im pacim ja alebo moje prsia...Nebolo by lepšie,že ich nemam a pacim sa chalanom?!! Naozaj aj mňa táto situácia dostáva do rozpakov.Takže sa nemáš čím trápiť.Si krásna taká aká si.

lu

A este niečo, pamataj, že ženy s veľkými kozami majú aj veľké problémy!!!bolia ich chrbty atď....proste, buď rada, že si taká, aká si!!!!

lu

Počujem moja, vyser sa na všetkých!!!nevsimaj si ich!!!ja mám 31 rokov a nemám tiež kozy!!pochop to, že ženy ako my, majú veeelikansku vyhodu, ked poradia, budú mať prsia akurat!!!!!chlapi si skôr hľadajú partnerky s malými kozami....neboj, to este pochopis!!!!!!!!ja mám priateľa a je nám spolu veľmi dobre.....neboj, všetko je tak, ako má byť!!!buď rada, že nemáš veľké kozy ...a ja ani podprdu nenosim!!!!tak ahoj

excentrik

Asi budes dost chuda.. Ked trochu priberies , priberies aj na prsiach. A zapamataj si, lepsie byt prirodzena a plocha, ako umela a s "prsiami". Zmier sa so sebou.

Wee

Paneboze zeny...co sa tak zameriavate len na jednu cast tela? Ked mate niekde nedostatok, tak ho nahradte niecim inym...mozno mate krasne vlasy, dobry zadok, stihly pas...ukazte ine prednosti ako su prsia...
Ja mam 25 a prsia mi uz od 15tky nenarastli :-P tym nechcem strasit, lebo je to velmi individualne....aj ja ich mam malinke (A-cka) ale no a co...cele leto travim v plavkach a co? Tak si kupte vystuzene plavky, tie vam tam daco pridaju... a chalani si vsimaju aj ine casti tela ;)

Dilin0

prsia ti urcite narastu som videl len velmi velmi malo zien a dost vychudnutych ktore akoze fakt nemali nič "doska" , .mam kamosky ktore este na strednej mali malinke prsia celkom a teraz uz ked maju cez 20 tak maju v poho.u niekoho dorastu neskor

gracelinda

v podstate to zavisi aj od genetiky, ake prsia ma tvoja mama, starka, babka, take pravdepodobne zdedis aj ty, ale samozrejme, nie vzdy to plati. Ja som bola do 15ky plocha ako doska a potom jedneho dna zacali rast a narastli do takej miery, ze teraz mam 17 a kupujem velkost C..a to dokonca trpim podvahou..kazdy ma nieco co mu podkopava sebavedomie, niekto nema prsia, niekto ma zadok ako vagon, niekto nohy ako lopaty..ale vies, vzdy je tu nieco co ti na tvojom tele bude niekto zavidiet. Casom sa tvoj stav urcite zmeni, otehotnies a pod. Je tu aj taka moznost, ze tvoj rast je jednoducho spomaleny a dospievaniu to ide ako lacnemu sranie. Rozumiem aj tvojim slziam, ale skus sa zamerat na tie veci, ktore mas na sebe rada :) lebo pamataj, v prvom rade musis mat rada samu seba, ostatna krasa pride uz sama.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenarástli mi vôbec žiadne prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk