Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie - neurotoxínov

healt99

Dakujem. Ja mam velmi tazke zdrav. problemy. Stratila som pamat fotograficky, nepamatam si rozhovory a uz aj taku faktograficku. Velmi sa trapim. Neviem na ake vysetrenie mam este ist. Bojujem ako sa len da...

LMarika

Ja som nedavno bola na Diacome, co je tiez nejaka biorezonancna metoda a povedali mi tam, ze mam velmi silnu alergiu na kadmium a stredne silnu na penicillium. Kadmium by mal byt jeden z tych tazkych toxickych kovov, len neviem, ako postupovat dalej a za kym ist, ak by som si chcela dat tuto informaciu overit u riadneho lekara. Ci za dermatologom, kedze je to kov, alebo by mi vedel pomoct aj imunoalergolog. Existuju potraviny bohate na kadmium. Vraj je to kakao, hriby, olejniny. Naposledy ked som jedla tekvicove semiacka, tak som mala dva dni hnacku a kakao mi uz dlhe roky robi problemy, takze nieco by na tom mohlo byt, ale viem, ze mnohi lekari su voci biorezonanciam skepticki, preto by som si tuto vec rada dala overit u riadneho lekara, nech mam tuto diagnozu zapisanu niekde cierne na bielom, aby ma raz kvoli tomu niekto nevysmial. Lebo clovek nikdy nevie, co sa moze stat. Co ak si sadnem za volant do auta, utrpim autonehodu, skoncim po uraze niekde v nemocnici a prva otazka, ktoru mi polozia, bude, ci nemam nejake potravinove alergie, co im potom poviem? Ze nemozem jest kakao, lebo mam velmi silnu alergiu na kadmium? A ak padne otazka, kto mi to diagnostikoval a kedy a ja poviem, ze na Diacome, tak ma vysmeju a zatukaju si prstom na celo, ze nemam vsetkych pokope? Rozumiete, clovek musi mysliet na vsetko a byt predvidavy, lebo nikdy nevie, co sa moze stat. Raz v minulosti mi uz dermatolog lepil na chrbat vzorky kovov, bolo ich tam asi 20, ale ziadnu alergiu na kov nezistil. Len neviem, ci sa medzi taketo vzorky bezne dava aj kadmium.

healt99

Doubledog, je Biorezonancia spolahliva? Boli ste tam niekedy? Alebo mate znamych ktori tam boli a pomohlo im to? Dakujem...

healt99

RNG, dakujem pekne. Tento rok v aprili mi robili likvorologicke vysetrenie? Neboli by tam lekari videli nejake tie neurotoxiny? Ci tym vysetrenim sa neda taketo nieco zistit?

RNG

Poznamka, kvasne kultury a rozne plesne a hnilobne kultury sui samozrejme kazde kategoria sama o sebe, ale kedze sa spravaju v tele casto dost rovnako a lekari ich casto nevediam poriadne diagnozovat, tak ich aj ja niekedy zahrnujem,samozrejme nespravne, dokopy.
Doplnky na boj proti nim su totiz mnohe rovnake.

RNG

Plno mikrobov aj parazitov vyraba neurotoxiny, ktore sa dostanu s krvou do mozgu a mozu sposobovat rozne skody na mozgu.
Samotne parazity su ale v mozgu dost zriedkavo. Candida je obvykle v drvivej vacsine v crevach, kde si ju sami pestujeme a podporujeme privela cukrami, skrobami a jemnymi mukami.
Moze byt aj inde v tele, v urinarnom systeme napriklad, a dokonca moze preniknut aj dovnutra tela, co je uz ovela zriedkavejsie, ale velmi nebezpecne. napr plesne v kostnej dreni su podla niektorych lekarov dovod na chudokrvnost/anemia, nedostatok krvnych platniciek alebo dokonca prispievaju znacne ku tzv rakovinam krvi ako myeloma , leukemia a lymphoma
Protiplesnove prostriedky maju totiz na tieto tzv rakoviny krvi velmi dobre ucinky, nielen protirakovinne su tu ucinne. Kombinacia oboch je samozrejme najucinnejsia.

doubledog

za stratou pamati a inymi nervovymi problemami mozu byt aj borelie.

vysetrenie biocom je myslim biorezonancna metoda, ta je dost citliva aj na parazity, schovane hlboko v tkanivach, ako to maju vo zvyku borelie.
takze je dost sanca, ze zisti, v com je problem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie - neurotoxínov - Fórum - ZDRAVIE.sk