Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cukrovka a zrak

Príspevok v téme: Cukrovka a zrak
Verruca

Zdravím Vás,

Potreboval by som poradiť. Chcem veľmi pomôcť mojej kamarátke, ktorá ma 21 rokov pretože je to už dosť vážne.

Ma cukrovku dosť silnú, pichá si inzulín aj 2-3x denne. Začalo jej to zasahovať do oči a zhoršuje sa jej zrak...... Chodí na očné no pani doktorka jej ani v podstate nič nato nepovedala len, že sa jej to stále zhoršuje a škvrny sa jej rozširujú. Robí jej nejaký laser, no nie je účinné. Poprosil som ju o správu ak sa niekto rozumie textu v správe a čo môžem urobiť pre ňu aby som jej pomohol a zlepšil jej zdravotný stav budem Vám vďačný.

Záleží mi na nej a chcem aby bola šťastná lebo je už z toho zúfala :(:(

Pripájam link na správu :

www5.zippyshare.com

ni-ka

To ochorenie sa vola diabeticka retinopatia a myslim ze ma az tri formy,pricom ta spominana NPDR je najmenej komplikovana...to osetrenie laserom je najnovsie a je to najlepsie co moze doktorka robit...zabranuje sa tym vytvaraniu novych cievok v oku,ktore su slabe a nasledne praskaju a sposobuju zakalenie sklovca...preto uziva aj ascorutin a aescin-na spevnenie ciev...
exkavitacia je preliacenina,priehlbinka v sietnici...
a este ma aj kratkozrakost...
vsetky tie problemy su sposobene cukrovkou, nie je na to ziadna ina liecba,doktorka robi maximum...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cukrovka a zrak - Fórum - ZDRAVIE.sk