Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol a antidepresíva

zewa

Brala som rovnaku kombinaciu. Po malom mnozstve (pripitok a tak) mi nic nebolo. Ale viac si vypit som sa bala. Najma kvoli tomu, aby sa mi neznizila ucinnost liekov.

Nika.123

Ďakujem vám za rady :) opatrne to skúsim uvidím, čo to so mnou spraví ale pravdepodobne sa takýmto akciám toto leto budem snažiť vyhnúť

RNG

Nuz jeden z mojich pribuznych bral antidepresiva a zaroven pil a raz sme ho nasli v kome po par pivach. Takze osobne by som alebo nebral tie lieky, kde neodporucaju pit a nahradil ich inymi liekmi alebo doplnkami,co nemaju alkohol ako kontraindikaciu, alebo sa stranil alkoholu.

anonymka44

Ja ked som pijavala popri AD tak som sa citila hrozne dobre - bola som manicka. ale ak som sa velmi velmi opila,tak som na druhy den mala histericky zachvat.

mheh

tiez som riesil tento problem par rokov dozadu... myslim ze pokial budes s alkoholom rozumne experimentovat tak zistis ci s tym je problem . najlepsie zacat fakt opatrne, kedze AD by mohlo ovplivnit toleranciu.
ja osobne berem serlift a nemam z alkoholom problem ... ani vecsie davky nerobyli myslim nadbytocne problemy :) .

Nika.123

Na väčšinu liekov sa neodporúča piť alkohol ale skôr som myslela či s tým nemá niekto skúsenosti, či mi to môže niejak uškodiť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkohol a antidepresíva - Fórum - ZDRAVIE.sk