Otazka na muzske aj zenske pohlavie

m8cr6

ja mam ostrihane nechty na rukach a nikdy mi dlhšie nenarastu ako do vyšky bruška prstu, hneď sa začnu štiepiť aj z vrchu aj po stranach...už to neriešim, skušala som všeliake pripravky..preto si lakujem len telovou farbou a sem tam francuzsku na tie svoje kratke..a na nohach tiež len priesvitny alebo telovy. už som skušala na nohy davat aj francuzsku neviem či sa to robi ale vyzeralo to veľmi pekne, tak čistučko :) (nie že by som si neumyvala :D )
podľa mňa by mala byť farba laku čo najpridodzenejšia farbe nechtu a s leskom je to prirodzené pekné jemné čisté.. kto ma pekne dlhe pevne nechty na rukach si može dovoliť bars aj krvavo červenú ak sa mu zrovna k oblečeniu hodí... také sýte farby po večierku treba určite odlakovať hneď dole...ošúpaný, pretretý lak vyzerá srašne...ked niekto chce dat vyrazny lak určite musi mysleit aj na to, aby bola kožička pri nechte pekne upravena, zvlačnena

Blondula

ja si nelakujem ani na rukach a ani na nohach.a ked uz nalakovane nechty na nohach,tak musia byt pekne a nie nejake rypaky spatne :D

in blossom

komenty, to fakt? lebo teda, ja nosim skoro stale na nohach na vyrazno cerveno nalakovane nechty a kazdemu jednemu chlapovi sa to paci na mne, vyslovene ze paci, aj mi ich pochvalili niektori, priamo ci nepriamo. ja si aj v zime lakujem, ked chodim na plavaren alebo aj len tak, mam rada ten pocit ze mam take upravene a vyrazne nechty. a naozaj som sa nestretla s tym, ze sa to muzom nepaci, neviem aka vzorka sem chodi, ale tak, ja si ich budem aj tak lakovat, lebo sa to v prvom rade paci MNE.
na rukach podla nalady, niekedy si dlhsie vobec, niekedy len priesvitnym a niekedy pestre farby, cervenu, cyklamenovu, svetloruzovu, trblietave odtiene a tak, nemam ale prilis rada modre odtiene a cierne uz vobec nie, raz dlhsie raz kratsie nechty, mam pekne nechty od prirody, takze vyzeraju dobre stale, nekusem si ich, su tvrde, takze tie vyzeraju dobre aj natural, nikdy som nemala gelove nechty a ani nechcem. ja sa nad tym vlastne nezamyslam, podla nalady si ich upravujem, niekedy vobec nijak a su aj tak pekne

lilyiankaa

ja si lakujem aj nechty na nohách aj rukách ... v zime však dám nechtom na nohách pokoj a lakujem ich len na leto, keď viem, že budem nosiť otvorenú obuv ... a záleží od mojej nálady akú farbu zvolím, rada nosím aj nenápadnejšie, aj krikľavejšie, aj ružové, červené, fialové, proste rôzne a môjmu chlapovi sa to veľmi páči ..ak mám už dlhšie nechty na rukách, tak radšej volím decentnejšie farby, alebo si urobím francúzsku manikúru, lebo sa mi tiež nepáči ak sú dlhé nechty nejak moc farebné ..a geláče som nikdy nemala a ani ich nepotrebujem ...

Lola BA

ja mam nalakovane cele leto, bez toho by som sa citila ako neupravena...a ked pride jesen, zacnu sa nosit cele topanky, tak dam nechtom vydychnut, nelakujem alebo ich nalakujem podkladovym vyzivnym s vitaminmi(priesvitnym).
A nechty(na nohach) lakujem len bledunkoruzovym lakom, cize to vyzera prirodzene a vzdy mi niekto pochvali lak, takze......ziram na komentare dole...a keby si to moj chlap nezelal, tak ma smolu, nemienim menit niečo s cim som spokojna.

asdfs

mne sa na nohach nalakovane nechty tiez nepacia.

na rukach sa mi to naopak paci(a este ked je tam daco nezvycajne), ale nechty musia byt upravene. nechapem zeny, co maju na nechtoch zvysky laku-vyzera to otrasne.

rhea

ano lakujem a to vsetkymi moznymi farbami, podla nalady, aj neonove, magnetikcy lak, pestre rozne, aj tmave, aj francuzku manikuru...a priatelovi sa to paci... gelove dlhe sa mi hnusia, aj jemu...ale kratke nalakovane na rukach a na nohach, ok.. lepsie ako seda mys..