Trakčna lavica

Príspevok v téme: Trakčna lavica
sponka

Dobry deň.Len v kratkosti.Bolesti a tinitus mi zapričiňuju podľa Magnetickej rezonancii: protruzia platničky,osteofity,osteochondroza,blokove postavenie stavcov,perineuralna cysta,schmorlove uzly.Prosim, zaujima ma,pretože nechcem brať analgetika a infuzie či ma niekto doma švedsku trakčnu lavicu a ake ma s ňou skusenosti.Mam zaujem si ju kupiť.ďakujem...

RNG

Sponka, makovy olej neobsahuje vapnik, mak ale ano.
Pri vysokej osteoporoze ale odporucam aspon na cas silne doplnky vo forme kapsul a napravenie si travenia.

RNG

Precitaj si tie dva uvedene clanky, si v Slovencine, takze s tym nebudes mat problem.Tam adresuju problemy okolo osteoporozy a kalcifikacie

sponka

p.RNG v dg. mam aj -bližšie neurčena osteoporoza.Po dobrati Vigantol a Vitacalcinu su v plane bifosfonaty.p.RNG chcela by som poznať vaš nazor ,ak by som odmietla bif.a kupila si mak.olej a sušene slivky,K-vit a neviem čo ešte ,vapnik sa dostane do kosti?alebo sa bude naďalej usadzať kde nema.

RNG

Na presun vapnika/kalcifikatov usadenych na roznych miestach v tele treba brat ovela viac vitaminov D-3 a K-2
Pozri na
www.paleolit.sk
a tiez
www.paleolit.sk
Na vyrovnanie chrbtice a zlepsenie cirkulacie okolo platniciek pomaha zavesenie sa za nohy, samozrejme najskor len male uhly, pod 30 stupnov neskor aj viac podla tolerancia, az uplne zvislo. Treba na to denne len okolo 2 x 5 az 10 minut.
Pozri na google.com, co je vsetko na to na trhu dnes
www.google.com