V triede idu na mna stavy..co to je?

Príspevok v téme: V triede idu na mna stavy..co to je?
Tajomnysvet

Dobrý deň.Mam 16 rokov.Z marihuany mam niečo ako panicke ataky asi tak 1-krát za mesiac..a inak sa cítim celý čas derealizovana..(navštevovala som niekoľkých psychiatrov) no poviem vám ,že hrôza.Tak som sa rozhodla riešiť to domácou liečbou vitamínmi atď..a stav sa mi zlepšuje...no CHCEM SA SPYTAT,VZDY KED SLM NAPR. (NAJCASTEJSIE V SKOLE NA HODINE) SA CITIM ..UPLNE ZLE,UZSKOSTI NA MNA IDU..TLAKY V HLAVE..NO HNUS.Neviete co by to mohlo byť?? Ďakujem.

Esvé

Ahoj, niečím podobným som si prešla pred pár mesiacmi, myslím že najdôležitejšie by bolo prestať s marihuanou, a snažiť sa vyčistiť telo čo najviac. Ak si už prestala prvý krok máš za sebou. Teraz už len nasleduje intenzívna práca na sebe, ktorá v sebe zahŕňa šport, oddych, pitný režim, vitamíny, čokoláda, dobrý čas s priateľmi, čítanie si, zvieratá a tak ďalej. Ak piješ alkohol, bolo by dobre s tým prestať tiež, a hlavne veľa veľa rozprávať o svojich pocitoch, všimla som si na sebe, že ľudské teplo pti objatí pôsoí počas ataku uvoľňujúco. Ja som ataky zažívala pravidelne vo vlaku. Chcela by som sa spýtať, či máš nejaké osobné problémy - priateľ, kamaráti, rodičia, škola... dosť to s tým súvisí .. a hlavne ak máš potrebu riešiť to s odborníkom, určite hľadaj niekoho, kto má záujem o tvoj zdravotný stav a nie o naplnenie kasy za lieky. Ak chceš napíš mi mail, ozem sa ti, môžme pokecať :)