Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa z toho vymotat?

Príspevok v téme: Ako sa z toho vymotat?
miska1828

Ahojte mám problem ktory som si sposobila sama..mám 24 rokov podviedla som svojho priatela naco som sa s nim za tyzden rozisla , tahali jsme to spolu viac ako 6 rokov a s novym napadnikom sa odvtedy stretavam takmer kazdy den moj byvali ma chce naspat o vsetkom vie a ja by som sa uz tiez k nemu vratila ale nemam v tom vobec jasno stretavam sa s nim volame si piseme a takisto aj s chalanom s ktorym som ho podviedla neviem sa medzi nimi rozhodnut nechcem prist ani o byvaleho ani o novu znamost stretli jste sa uz s niecim podobnym?

felicitaa

no, keby som bola zly človek povedala by som, že si sebec a že byť tymi dvoma, alebo aspoň tvojim byvalym, vykašlem sa na teba..
ale takto na druhej strane chapem, že si len človek, takže snad si musiš uvedomiť, s kym ti je lepšie a pod. kuk na tvojho byvaleho, že aj napriek tomu, že si ho podviedla, bol ochotny ti odpustiť a dokonca ešte chce, aby si sa k nemu vratila. to je zrejme laska, nemysliš? na druhej strane, už samotna nevera zrejme vykazuje o tom, že ti niečo vo vzťahu chybalo alebo si proste potrebovala zmenu..je to obrovska dilema, ale ty sama musiš vedieť, čo chceš..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa z toho vymotat? - Fórum - ZDRAVIE.sk