Konizácia - problem

Príspevok v téme: Konizácia - problem
Blondula

ahojte,zdravim po vyse roku :-) mam za sebou konizaciu.po tyzdni od operacie som zacala strasne krvacat,hrozilo vykrvacanie a tak ma okamzite operovali znova.na druhy den po druhej operacii som zacala zase strasne krvacat,ale podarilo sa im to zastavit.kedze som odpadavala,dostala som aj transfuziu krvi.mala som dostat mestruaciu,meska uz 2 tyzdne,ale od stvrtka mam spinenie a od vcera viacej a je take tmave,hnede bez stipky krvi.chcem sa spytat,ze ci je to normalne,alebo mam zase ist k doktorke.bola som tam minuly tyzden a povedala,ze po tom,co som prezila menstruaciu ani mozno nedostanem a spinenie je normalne,len sa mi nepozdava,ze je tmave hnede :O

Blondula

mala som masivny obrovsky zapal...preto ma kazducky den az do odchodu z nemocnice pichali do zadku 3x a do ramena 2x.bola som tam 12 dni.akurat citam liecbu co mam na prepustacej sprave:
liecba: sutura portia,kyret,flaxiparine,gentamycin,cefalotin,entizol,remestyp,inf. th,novalgin,MEM,neofolin,1j ery masy,degan,polygynax...po prepusteni z nemocnice som sla k doktorke,mala som zlty vytok a slabu bolest v podbrusku a ta mi brala vyter a nasadila zase entizol tabletky normalne a aj do posvy...

Maoam

Blondula - a dali ti aspon zelezo v tbl. forme? ked mas anemiu, mala by si ho dlhodobo brat, inak sa lepsie vstrebava, ked ho skombinujes s vitaminom C

Blondula

ahoj MAOAM ;-)
zrazanlivost krvi by malo byt asi v poriadku,len som bola extremne anemicka a vlastne malo zeleza mam stale...to by asi zistili uz v spitali,lebo stale mi brali vzorky,aj krv,aj z prstov,dopichana som tak,ze este teraz ma boli zadok :-( uz to nikdy nechcem zazit,4 dni v kuse ma bolela hlava,ani oci som nemohla otvorit,v kuse som vracala,plakala,az ked som sa konecne pozrela do zrkadla som videla,ze tvar je opuchnuta a aj viecka som mala opuchnute,to z toho som nemohla oci otvorit :D nezaberalo absolutne nic,ani lieky na bolest,ani na zvracanie,vsetko slo priamo do zily.zevraj to boli vedlajsie ucinky antibiotik,ktore do mna stale tiekli.po 4 dnoch mi jedny antibiotika do zily zrusili a brala som ich v tabletach,potom tazkosti ustupili.teraz som zvedava,kedy dostanem druhu menstruaciu,kedze budem asi spinit a potom mam ist ku doktorke,vezme mi stery a urobi sa cytologia,snad to bude uz dobre.ono vlastne sa bali doktori,ze to je rakovina,ale ta sa vylucila nastastie :O
ake kontakty som prerusila ? :D vsak vsetky co som sa zoznamovala :D bolo toho vela na mna a aj do roboty som chodila,nemala som cas na kikirikanie s kadekym :D a stale dokola o tom istom :d

Maoam

inak ta tmava krv je OK, nemaj obavu, byva to na zaciatku MS aj na konci, rsp. ked sa cisti vsetko, co vychadza z krcka maternice spolu s vytokom, budes OK

Maoam

jeeeej cauko Blondula, minule som na teba myslela...pekne, ze si sa prisla ukazat :D

gratulujem k pozitivnym zivotnym zmenam na vsetkych frontoch :D

s kym si to prerusila kontakty? :DD

k tvojmu problemu: je mi luto, cim si si musela prejst, pocuvaj, nemas nejaky problem so zrazanlivostou krvi? nepatris na hematologiu? to len ako poznamka

krvacanie - tak odkrvacala si si svoje, endometrium bude velmi nizke, takze spinenie je uplne normalna vec teraz

a davaj na seba pozor!

Blondula

od stvrtka som mala spinenie len take nijake,vcera tmave a dneska jak som bola na zachode,tak to vytekalo spolu s priesvitnym vytokom,takze snad je to len cistenie,lebo 3 tyzdne v spitali bolo dost :-(
co sa tyka toho mladeho suhaja :D nie....nasla som si robotu,zrusila vsetky kontakty s kazdym :-) ono mlade je pekne,ale nemalo to nijaku buducnost,aspon som po rokoch zazila "letny ulet" :-) ale priatela mam,pozname sa od septembra minuleho roka a "chodit" sme zacali v januari :-) som stastna,on je strasne fajn a co je dolezite,ma rad mojho syna,z coho som v nemom uzase ked ich vidim,ako sa hraju a santia :-)

Stejsi

hej menim si nick, malokedy som pouzivala rovnaky. Ani ja tu casto nechodim ale ty si tu uz dllllho nebola, len si ta pamatam podla nicku :)
K tvojmu problemu ti neviem odborne poradit, ale moze byt ze z tych castych krvacani si uz krvacala aj ako za menstruaciu a teda ju uz teraz nedostanes. To spinenie a hnedy vytok moze byt ze sa ti to tam cisti alebo je to ako pozostatok krvacania, take zbytky ako ked konci menzes a niektore to maju na konci.