Čo robíme my ženy zle vo vzťahu?

Príspevok v téme: Čo robíme my ženy zle vo vzťahu?
lady papa

Chcela by som sa Vás baby opýtať, na vaše skúsenosti s mužmi, čo si myslíte, že je nedobré a ako k nim pristupovať.
Viete nepochopím jednu vec. Príklad: Chlap má ženu a dve deti. S ňou nespí, chodí na pokec kde si narazí ďalšiu. V kuse jej vypisuje ako ju miluje, tá žena by za neho aj dýchala, kupuje mu oblečenie, dáva mu volnosti kolko chce, je tolerantná, milujúca, starostlivá a ten chumaj stále pozerá fotky iných žien, chodí do sexzoznamky a klame tej novej žene..Vypisuje iným aj s ňou, od iných pýta nahé fotky, vypisuje im aké sú sexy...Je to normálne u mužov? Prečo to takto robia? Čo robíme zle? Ako teda k mužom pristupovať aby nemali potrebu vyhladávať takéto dobrodružstvá?
Muži, kludne aj vy sa zapojte...

soffa

ja si myslim,ze pre muza je zena po 10 rokoch manzelstva a 2 detoch,taka nepritazliva,vzdy nervozna,ze si hlada inu.nevie pochopit,co zena robi pre jeho pohodlie a pohodlie svojich deti,ze maka od rana do vecera,aj 3 sichty naraz,Muz chce peknu zenu,vzdy usmiatu,vzdy dobre naladenu na sex. radovanky a to doma nema.No povedzte ktora je taka'-)))Vo virtualnom svete ma velke reci,mozno aj nieco ine;-)a pritom ved vieme aka je pravda.A to nie som feministka,aby ste nepovedali.to je len moj pohlad na vec;)))s

Iveta Michael

lady papa

tak zase nepíš tak jednostranne moja, normálne to nie je a u väčšiny mužov ktorí normálni sú! :)

a napr. môj priateľ by sa k tomuto nikdy nedopracoval,ani neznižoval .. a čo sa týka ostatných,tak neviem kde robíte chybu ale ja mám skôr opačnú skúsenosť - mám toľko pozornosti koľko chcem, som už trochu zhýčkaná ale môžem si robiť čo chcem aj chodiť kde len chcem,môj partner vie že osobná sloboda je pre mňa prioritou ale ja zase viem že to nezneužijem..aj teraz koncom júla odlietam do U.K. na celé dva týždne možno aj tri a bude to v pohode,vzájomná dôvera musí byť!

Inak to nemá význam holky ..

pajtaskam

Vobec nic zeny nerobia zle presne vsetko robia aby partner bol spokojny milujuce obetave a vsade yo pocujem muzi su hahzli vobec si to nevazia drviva vacsuna beru to za samozrejmost zial.zena si myslu bude si ju preto vazit a milovat neopusti ju preto a potom ju vymeni za mrchu co do seba viac investuje aki do rodiny a partnera a jemu to treba.Velka bacsina muzov su hajzlu ale preco je to tak?mozno aj to prispueva k tomu ze uz ako deti za nuch matky v dobrej mienke vsetko urobia akoby nalu vacsie privilegia ako dievcata sestry.proste nevyhovuje vymeni za inu a necga aj s trom detmi matku toto nikdy nepochopim.a matka sa starala o rodinu dobre ze sa nesla roztrhat.asi treba splodit deti s donchuanom potom sa rozviest a najat su jemnejsieho menej muzneho itecka co je starostluvy a uz vas potom nevimeni.

lady papa

doubledog
takže láskou vás nezožrať, navariť občas, vyprať občas, kecy len stručne a posielať nahé fotky?? :)

doubledog

to, co robite zle, sa da zhrnut do tejto vety:
"tá žena by za neho aj dýchala"

zeny sa v manzelstve (dlhodobom vztahu) s detmi prilis menia na matky a gazdinky.
co je asi prirodzene, ale vo vztahu k muzovi je to nevhodne.

Sejla

No a inak čakáme že muž si bude vážiť to, že sme milujúce a obetavé... Prd makový, muž to chápe asi tak, že tým si same seba nevážime a že majú aj na lepšiu. Muži vždy chcú to, čo nemôžu mať.