Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako by som mala zabranit tomu aby ma nepodviedol?

Príspevok v téme: Ako by som mala zabranit tomu aby ma nepodviedol?
8496claudi84

ahojte, chcela by som vediet vas nazor na to ze mam 18r. a som tehotna, mam milujuceho partnera ktory mi kazdy den hovory ze ma lubi a ze ma nikdy nepodvedie, ale momentalne pracuje v zahranici a je tam uz 2mes. a bude tam minimalne celi polrok. neviete mi poradit ze ako by som mala zabranit tomu aby ma nepodviedol ?

AlisonWolf

prepáč, ale jeho správanie neovplyvníš/nezmeníš, to môže len on. Keď to chce spraviť, tak to spraví.

A-pesimista

tomu nezabranis nijako. a cim viac sa budes spravat cudne a podozrivo, tym viac mu to bude cudne a mozes sa mu "znechutit". najlepsie urobis ak to nebudes vobec riesit. lebo aj tak na to mat dosah nebudes.

Nina.

Hlavne sa nemeň, ostaň taká aká si bola keď sa do teba zamiloval, ale tak isto ho skús občas aj prekvapiť niečím novým - čo je síce ťažké ak ste ďaleko od seba, ale na niečo snáď prídeš :)
A nežiarli príliš, iba tak trochu a zdravo :)
Buď milá a nenápadne mu dávaj najavo, že ho čaká doma tá najlepšia žena a budúce dieťatko :)
Ale stopercentne sa tomu samozrejme nedá zabrániť. Záleží to hlavne od chlapa.

Agnes998

No ona s inymi zarezavat nebude kedze je tehotna, on si myslim ze jej verny nezostane, muzi nevydrzia pol roka bez sexu. No ale ved uvidis.

mate59

tomu nijak nezabrániš,tvoja žiarlivost ta može stále viac a viac prenasledovat, preto, ak veríš svojmu partnerovi, sa s týmto nezaoberaj.
Ak ťa miluje a chce ti byt verný, netreba nič riešit.
To samé si može mysliet on o tebe,kým on bude zarezávat v cudzine,ty možeš zarezávat s iným.A to asi nechceš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako by som mala zabranit tomu aby ma nepodviedol? - Fórum - ZDRAVIE.sk