Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velke brucho

Príspevok v téme: Velke brucho
xirenka1

Dobry vecer,prosim niekoho s podobnym problemom o radu.Mam velmi velke nafuknute brucho ako keby som bola minimalne v 6 mesiaci tehotenstva... niesom zrovna najstihlejsi clovek no moje brucho nevyzera ako speky ci tukoveho povodu ale naozaj ako keby som bola tehotna,kazdy sa ma stale pyta ze v kolkom som mesiaci a ja sa uz velmi hanbim...:( Najhorsie je to,ze skoro vobec nejedavam,rano zjem max jeden rozok,trosku obed a to je vsetko,niekedy navecer opet nejaky jeden chleba ci rozok,vobec mi nechuti jest a to uz asi 2 roky,od kedy som ochorela na manicko depresivnu poruchu,mala som vtedy cca 60 kg,po liekoch to islo hore,teraz mam 80 kg no od uzivania liekou necitim pravu chut jedla ani hlad ako taky,citim trosku hlad len na obed inak jem len pretoze by som asi mala.Proste teraz mi vsetko ide stale do brucha,niesom nejak tucna len mam velke to brucho,staci ked sa napijem vody,mimo to mam syndrom drazdiveho creva no neviem ci to s tym nejako suvisi...aj dalsie ine problemy ako chronicky zapal mocoveho mechura,chronicke abscesy v oblasti inguine a zmeny stitnej zlazy,,prosim viete mi poradit co to moze bit? nedavno som mala nieco z hrubim crevom zas no doktorka ma na kontrolu neposlala,poslala ma domou s tym ze "vsak vies ze mas chronicky syndrom drazdiveho creva,tak tu mas Duspatalin" :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velke brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk