Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy so žalúdkom

Príspevok v téme: Problémy so žalúdkom
kok1969

Ahojte mám problémy s trávením a v poslednej dobe je to veľmi zlé mám pocit že už to nezvládnem...nieje mi dobre keď som prejedený ani keď som hladný vtedy ma proste páli záha je mi zle ale nevraciam a bolí ma hlava, niečo ako nauzea. Iba keď som tak mierne najedený tak mi je ako-tak dobre. Cca mesiac dozadu som bol v ohľadom toho v nemocnici všetko som im opísal a asi po týždni prišli na to že som zdravý že mám iba reflux vraj nič vážne že len mám brať Venter a jesť zdravo to som robil ale aj tak je to čím ďalej tým horšie a preto ma napadá či to nemôže byť niečím iným pretože kvôli týmto ťažkostiam je mi už úplne nanič fyzicky aj psychicky už ani nemôžem spávať... Napadla ma však jedna vec keď som tak čítal na nete ohľadom tohto.. Či to nemôže byť niečo s nervami.. Lebo napadajú ma dve veci a to či to nemôže byť niečo s chrbticou lebo ju mám trochu krivú alebo druhá vec a to je či sa môžu pri fajčení marihuany poškodiť nervy.. Lebo cca tri mesiace dozadu som ju fajčil a bolo to asi najsilnejšie čo som kedy mal odvtedy som ju už nefajčil a ani sa nechystám ale bol to proste silný zážitok odvtedy sa cítim nejako divne mal to so mnou aj kamarát aj jemu bolo vtedy zle ale teraz je v pohode... No mne je naozaj nanič mama vraví že to len preháňam že sa mám ukľudniť a vždycky to nejako prejde ale potom to príde zas a je to každý raz horšie raz mi strašne búšilo srdce myslel som že dostanem infarkt no v nemocnici zistili že srdce mám úplne v poriadku tak ja už neviem... Viem môže sa to zdať vtipné že spájam veci čo spolu nesúvisia alebo ja fakt neviem čo mi je prosím poraďte mi niekto Ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy so žalúdkom - Fórum - ZDRAVIE.sk