Čo si všimnete ako prvé?

carpe diem

jeej, Gavina mozem, ale nepride mi pekny ani trochu, ale pritazlivy ano, riadne. ten Jeffrey sa mi lubi celkom dost a co by nebol symbol krasy, sak je uplne moc pekny. Brody sa mi absolutne nepaci, ale vo filmoch je dobry, to iste DiCaprio, ja ho ako chlapa vobec nemusim, uplne asexualny, ale ako herca ho uznavam, dobry je. a veru to uz skor brodyho ako dicapria by som brala, ten je zaujimavejsi

ja neobdivujem len rockove hviezdy lebo su spevaci atd, ale ako zaujimavych chlapov, aj kopu sexi vedcov poznam, tych uplne uznavam :D ale chapes, takych tu budem tazko linkovat :p

a zo skor narodenych ma pre mna najvacsiu charizmu Leonard Cohen a Eddie Vedder, tiez nie typicki krasavci, ale maju take caro ze az, najma ten Cohen, ten jeho pohlad.

a vobec, vsetci ti chlapi/zeny co sa mne lubia, im ide take svetlo z oci, neviem to definovat, ale presne to vidim a malo to vidim takto pri beznych ludoch

ale najkrajsi chlap na svete (mojom) je aj tak moj drahy :)

Prezyvka55

Henten co si tu dala s tymi dreadami aspon ma styl, skoda ze ich dal dole. A Dicaprio sa nahodou zlepsil co trosku zostarol a pribral. Z hnusneho slizaka z titanicu z neho vyrastol normalny chlap.

Sejla

No tak ja som už dávno vyrástla z obdivovania rockových hviezd.. Ale zamladi sa mi páčil tento www.inhabitat.com
A ešte mi je sympatický John Cusack www.google.sk ale skor zamladi:)
Ďalej Adrien Brody www.google.sk
A tento sa mi páčil v jednom filme, inak neviem kto to je www.google.sk zarastení sú proste fajn

laurora

No Ronaldo je otrasny chlap to mas pravdu :)

Mne sa zas paci, chlap s krasnym usmevom, charizmou a mna osobne ocari vzdy vo filme Jeffrey Dean Morgan ( ked bol mladsi hlavne) nevravim, ze je symbol krasy, ale ma v sebe proste nieco co vie ocarit :) a neuveritelnu charizmu.

www.magweb.com

carpe diem

no, uplny sexi chlap www.youtube.com
ale uz idem spat, ved dajte aj vy baby typy nejakych co sa vam pacia, som zvedava, lebo len same zeny sa tu zas linkovali

carpe diem

a dalsi moj oblubenec www.google.sk

www.google.sk

aj ked najviac sa mi lubil z jeho dredoveho obdobia www.google.sk
na vlasoch az tak skratka nezalezi
a vobec, aspon ostanu ti "divni" chlapci pre mna :D ale psst, nehovorte to mojmu frajerovi