Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zázračné účinky citronu

|AnonyM|

ale zase keďže mam reflux a mám aj helikobaktera tak ma vždy bolí žalúdok (vždy rovnako aj po jedle aj na lačno..) ale keď vypijem tú vodu z citronom alebo ho len zjem tak mi to tie bolesti nachvilu zmierni

|AnonyM|

Pijem to aj preto, lebo v lete to dobre osvieži... ale mi nedalo že všade píšu že aký je ten citron "zázračný" tak že sa opýtam :D

Blondula

ja som skusala ten detox s citronom nalacno a veru po 6 dnoch som mala dost :D po vypiti citronovej vody som mala asi pol hodinu mierny pocit palenia v zaludku,zahy,nechutilo mi jest a prvy krat som jedla asi az na obed co v mojom pripade vycerpavajuce,kedze chodim do roboty a rano sa potrebujem najest :D

odpovedam

Nie, nema zazracne ucinky. Ma rovnake ucinky ako hociktora ina potravina obsahujuca vitamin C. Rajcina i brokolica maju viac vit. C nez citron. navyse, niektore vitaminy na vstrebanie potrebuju tuk. takze ak pijes len cistu stavu s vodou, nie vzdy to telo vyuzije. Clanky o zazracnych ucinkoch hocicoho neber vazne, je to len snaha prilakat citatelov na stranku, predavat "prirodne" produkty alebo sa nezmyselne vymedzit voci konvencnej medicine. Ale pokojne to pi, ak chces. Ale voda s citronom nelieci.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zázračné účinky citronu - Fórum - ZDRAVIE.sk