Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychiater

Príspevok v téme: Psychiater
Lotushia

Ahojte, mám takýto problém. Už dlhšiu dobu mám veľmi veľké trápenie a plánujem ísť k psychiatrovi. Lenže mám obavy z tej návštevy. Nedokážem hovoriť o tom probléme, ktorý mám. Veľmi sa kvôli tomu hanbím (aj keď je to taký problém, že sa nie je za čo hanbiť, ale jednoducho taká som)a nedokážem o tom hovoriť bez toho, aby som sa rozplakala. Ja som veľmi tichá a utiahnutá a hovoriť o svojom probléme pred cudzím človekom ma dosť desí. Zároveň si však uvedomujem, že takto to ďalej nejde a potrebujem pomoc.
Aké máte skúsenosti s psychiatrami vy? Ako to prebieha?

bonbon

Mozes rovno ist za psychiatrom ak vues tvoj problem tam patri za ziadnym psychologom nemusis chodit len aby oni mali co robit.Za psychologom sa chodi vtedy ak sa este nevie ci tvoj problem by mohol vyriesit staci ak psycholog.

Lulu2011

najskor za psychologom, psychiatra vobec nezaujima tvoj pribeh, tam povies jednu vetu, ci mas uzkosti, alebo nespavost, depresiu a uz tuka a predpisuje lieky, nejako otazky nedava, takze chod najskor za psychologom, ten ti stanovi co ti je a potom ta posle za psychiatrom a on ti da popripade lieky

zewa

Na tvojom mieste by som najskor sla za psychoterapeutom, psychologom.. Ak ti odporuci psychiatra, tak az potom ho navstiv.

bbbddd

u psychiatra sa toho zas tak moc nenakeca, proste mu povies ze mas depresie, alebo uzkosti, on ti da par otazok aby urcil diagnozu a predpise lieky, takze ziadny strach

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychiater - Fórum - ZDRAVIE.sk