Pomôže wild yam proti men.krčom? Nechcem brať HAK

Príspevok v téme: Pomôže wild yam proti men.krčom? Nechcem brať HAK
ninikyky

zdravim, behám stále na pohotovosť ked mam svoje dni a je mi na vracanie,točí sa mi hlava... vyskušala som už všelijaké lieky a vyhodili sme za to plno peňazí a nič nepomáha... chcem skúsiť niečo poriadne prírodné, čo by nejak pomohlo. stakymi krčami nemôžem ani chodiť dva dni len plačem a ledva jem. pomohol by wild yam? niečo som o ňom čítala, doktorka ma stale tlači do hak ale ja nechcem niake hormonalne, aj tak z tých vyskúšaných liekov mám už dosť chemie. som už zufala a to mam len 19..a nechystam sa ešte rodiť :D

ajur

myslela som to komplexne - ked sa spoja specialne masaze, kvalitne ajurvedske prirodne produkty a vhodna strava, vysledky su uzasne a dlhodobe.

ninikyky

ak myslíš tie ajurvédske čajíky, tak mám špeci na toto jeden aj som ho pila len mi bolo potom na vracanie z tej chuti, človek si na to musi zvyknuť, zatial mi nepomohol pijem ho len pár dní

ajur

treba dat dokopy v prvom rade hormonalny system a pohlavne organy. uzasna je ajurveda, ktora vidi telo ako celok a nepcha do neho chemiu. mam s tym vyborne osobne skusenosti.

ninikyky

teraz beriem mesiac vitamin b12, zinok, lebo som mala dietu kvoli žaludku, bude to v pohode ked k tomu pridam pupalkove kapsulky a ten wild yam?

MultiLevel

Mne urcite pomohol, ale beriem ho dlhodobo uz...No i tak obcas pocitim jemne stavy, ake som prezivala pred branim WY. No urcite nie v takej miere ako kedysi. Kamaratka zas pije alchemylkovy caj a dlhodobo uziva zelezo. To jej vraj najviac pomohlo