Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dospelácky život - neviem, či som pripravená

Príspevok v téme: Dospelácky život - neviem, či som pripravená
emily4

Ahojte, v poslednom období mám také čudné, občas smutné pocity..mám pocit, že už začínam byť "stará", aj keď viem, že nie som. Mám 25, novú robotu, začala som bývať s priateľom..taktiež aj moji kamaráti. A všetko začalo byť tak nejak seriózne. Bola som zvyknutá sa zabávať, byť stále vonku s kamarátmi, priateľom..ale teraz už všetci len chodia do roboty z roboty, von chodievame občas a vzďalujeme sa.(s kamošmi) Aj keď viem, že v tomto veku už ľudia začínajú viesť takýto život, mám pocit, že ešte nie som pripravená..A z toho som nejak neustále zachmúrená.
Svojho priateľa milujem, sme spolu tri a pol roka, a nevymenila by som ho za nič a preto sa nechcem rúhať, len občas tak myslím na začiatky nášho vzťahu, aké bolo všetko vzrušujúce, nové, krásne, bola som stále ako na drogách, motýle v bruchu, trvalo to skoro rok. Teraz je to už iné, motýle nie sú, a práve to vzrušenie mi chýba. A niekedy si kladiem otázku-to už v živote nezažijem také to šimranie v bruchu? To, keď sa človek zobudí s bitím srdca a širokým úsmevom?
Mali ste aj vy niekedy takéto pocity? Ak áno, ako ste to prekonali?
Viem, že ma tu asi začnete odsudzovať, že som ešte nevyzretá alebo decko, ale chcem len tipy a rady, ako ľahšie prekonať toto "dospelácke vytriezvenie". Ďakujem.

oui..

zmenila sa Ti situacia, to je prva vec. cize nemozes tuzit po navrate, to sa neda, ale musis sama hladat nove rozmery zivota, ktore Ti to"simranie" opat v bruchu vyvolat mozu. mozno by staci porozhliadnut sa po novych zalubach, niecom, comu si sa niekedy chcela venovat,ale nenasla si na to odvahu, cas alebo ine moznosti. je prirodzene, ze co je nove, je zabavne a vzrusujuce a casom upada so stereotypu, ale nikde nie je pisane, ze zivot potom zosedne. zo stereotypu vyjdes prave tym, ze zacnes nieco robit inak. skuste s priatelom zacat spolu podnikat nieco, co by vas v predstavach bavilo. utuzite tym vztah, date mu novy rozmer a prave toto korenie vyvola nove prijemne pocity. o tom to je, ked cloveka zacina prenasledovat ubijajuci stereotyp, nemusi hned menit cely zivot od zakladu, bohate obycajne staci jedna mala zmena, akykolvek nestereotypny krok a zivot je odrazu opat pestrejsi :)

Verguci

Ahoj, ako keby som citala o sebe pred 7 rokmi :) Neviem ci Ti poradim - ale aspon v tom nie si sama. Skus si predstavit opak - ze by si sa stale zabavala atd. (to co si opisovala) - mozno by Ta aj to po case prestalo bavit a tuzila by si po istote a "dospelackom zivote" - neviem - mam pocit, ze my ludia stale chceme presne to co nemame :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dospelácky život - neviem, či som pripravená - Fórum - ZDRAVIE.sk