Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja zamilovaná, on v pohode

Príspevok v téme: Ja zamilovaná, on v pohode
anicianka

Co mozem robit, ked ja som vo vztahu ta zasnivana, zamilovana po usi, lietam kdesi daleko, mam v bruchu motyle, usmievam sa, a urobila by som prenho vsetko na svete,

ale

on je tak normalne zdravo zalubeny?

Citim sa ako hlupana hlupa, ako sa k nemu spravam.. Ako taka pubertiacka, pritom uz davno nemam 20 rokov.

Nikdy som nieco take necitila, ale viem, ze ma to raz utyra, lebo som ako nejaka Rosamunde Pilcherova, a bojim sa, ze mu raz pojdem na nervy.
Alebo, neda sa nejak nieco urobit, aby sa aj on zamiloval?

Inak ja som si myslela, ze takyto stav je len na zaciatku vztahu, a clovek postupne vytriezvie. No my chodime spolu 5 rokov, a stale je to o tom istom!

HeyLolitaHey

nechcem ti davať žiadne rozumy ani nič, ale musiš si uvedomiť že muži a ženy su uplne rozdielni. a neviem ako sa vo vašom vzťahu prejavuje on, ale ak nie je zo všetkeho taky úúúú ako ty,(a to nemyslim v zlom), ešte to neznamena, že ťa nemiluje..o mužoch sa predsa všeobecne vie, že nedokažu svoje city prejaviť tak, ako ženy, resp. nechcu, to však ešte nesvedči o tom, že žiadne nemaju :)
a nakoniec, akykoľvek problem alebo nezhoda vo vzťahu sa rieši ROZHOVOROM. komunikujte spolu, rozoberte to..a nemaj strach, ak ťa ma rad, vezme to v pohode.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja zamilovaná, on v pohode - Fórum - ZDRAVIE.sk