Neviem ci s tym dokazem zit

Príspevok v téme: Neviem ci s tym dokazem zit
samantha

ahojte pochadzam z anglicka ale prestahovali sme sa na slovensko uz tu byvam skoro 4 roky takze viem po slovensky. nasla som si tu chalana sme spolu pomaly rok a strasne sa lubime lenze on ma taku chybu ze huli, vela krat mi povedal ze prestane ale nejak mu to nejde ma 19 rokov a vacsinou sa hadame koli tomu.. verime ze by sme boli spolu dlho dokonca aj naveky ale neviem ci to snim vydrzim pretuto vec, prosim poradte mi!!!

keysha777

Ak huli kazdy den a moc tak je to problem.Mala som priatela bola som snim 1 rok velmi vela hulil stale sme sa kvoli tomu hadali a tak to aj dopadlo kvoli trave nam stroskotal cely vztah.. takze ak to je uz neznesitelne tak sa snim porozpravaj a povec ze ti to vadi , bud TY alebo TRAVA..

MultiLevel

Neboj sa, toto forum je anonymne a je jedno ci si z anglicka naozaj alebo z dolnej luzny nad bodrogom :)
Co konkretne ti vadi na tom, ze huli? Pracujem medzi ludmi, ktori hulia a nikdy by si to skrz ich spravanie nepovedala...su uplne "normalni". Co by vsak mne osobne vadilo je, ze to ide hrozne do penazi :D :D
Uvedom si, ze v prvom rade musi priatel sam chciet prestat a neurobi tak ani skrz vyhrazky, prikazy, kazania a podobne. Pokial clovek nedokaze ustriehnut tu mieru kym je to este okej a kedy sa skutocne stava zavislym, tak to je dost velky pruser....hlavne ludia okolo mna si to davaju na "dobru noc", pre uvolnenie z celeho dna, preto vnimam marihuanu ako nieco "v pohode". Ale ak sa priatel zhuli tak, ze o sebe nevie, tak to v pohode nie je. Co si aj myslim, ze je jeho problem...Jedine co mu mozes povedat a ukazat, je, aky moze byt jeho svet bez tejto drogy a bud ho prijme, alebo si bude stale radsej umelo navodzovat stavy, ktore ako prisli, tak aj odidu,....