Ublizenie

Príspevok v téme: Ublizenie
Ivka molny

Dobry den pisem sem svoj problem ohladom spravania lebo sa s tymto problemom bojim niekomu zverit .preto pisem anonimne.dost casto sa mi stava ze mam vykyvy nalad . Chvilu som stastna alebo az dlhsiu dobu a po chvilke sa moj stav akoby prepne a dokazem niekoho aj buchnut udriet aj ked moje vnutro mi to nedovoli ale zamyslam sa nad tym ..napr teraz som dosrala macku uplne som si ju oblubila no po dni som ju nechcela pri sebe dokonca som jej chcela ublizit no nespravila som to ani nespravim lebo viem ze niesom taky clovek ...ale co to je za nutkanie? :((prosim bojim sa ist psychologovi ..rodicom to urcite nepoviem aj ked mam uz 18,je to strasny pocit ..nemoze to byt nejaka diagnostika?

Nina.

Neboj sa ísť za psychologom! On ťa predsa nezje a ver, že on má aj oveľa vážnejšie prípady ako si ty. Vážne. Výkyvy nálad vie dať správny psycholog vhodnou terapiou do poriadku. Neboj sa, si už dospelá tak určite takúto vec zvládneš a okrem toho by si sa divila koľko ľudí chodí ku psychologom v dnešnej dobe, je to v podstate bežná záležitosť :)