Chalani ako by ste reagovali?

Príspevok v téme: Chalani ako by ste reagovali?
zvedava_1

Ahojte zaujimalo by ma ako to muzi vnimaju, ak by ich zena niekam pozvala? Paci sa mi jeden chalan, vidavam ho malokedy obcas sa rozpravame. Rada by som sa s nim blizsie zoznamila, ale neviem ako na to. Ako by ste teda vnimali pozvanie od zeny? Je to zufale a vtierave? Lebo ja mam pocit ze v dnesnej dobe aj ti chlapi su taki vahavi ze radsej zo strachu z odmietnutia ani nic nepodniku. Alebo je to ozaj tak, ze ked chlap nieco ide si za tym? Toto by ma velmi zaujimalo, ci sa stane aj taka vec ze dievca/zena by vas zaujala ale zo neistoty by ste nic nepodnikli, alebo to vzdy skusite? Dakujem za odpovede :)

sampon

AK by si pozvala ty muza niekam, znamenalo by to, ze si inteligentnejsia, ako 99% zien na Slovensku. V zahranici je to uplne bezne , ze zena muza niekam pozve, ak sa jej paci. Tu su zeny v tomto dost zaostale.

93_deväť-tri

Preto trápne, lebo toto má robiť chlap. Hovorím to preto, lebo aj ja som veľakrát čakal, ale zároveň sa modlil, aby to druhá strana neurobila skôr. :D

pistaerotist

Smelo do toho, nic na tom nie je a polichoti to rovnako ako ked chlap pozve zenu.
Raz sa mi to stalo a bolo to mile, neboj sa toho.

miki24

ono vždy zavisí od akej. pokiaľ je to nejaká slečna, s ktorou by som nemal nič mať tak sa jej vyhnem a budúcnosť mi ukáže, že to bolo dobré rozhodnutie. ale inak so slečnami sa stretávam bez väčších problémov. nebojím sa ani pozvať, ale občas to trvá dlho hihi....

genova

Ahoj ne som chalan ale ja si myslim ze neni problem ak ho pozves ako pises ty chalani su vahavy a doba je ina,moze aj zena pozvat.Tu kde zijem v zahranici je to uz normalka a myslim ze i na slovensku pretoze som citala jak si pisali na FB dvaja a on tej doticnej pisal...a preco ty nepodniknes nieco preco vy zeny furt cakate ze muz musi sa ozvat atd cize je to normalka prelomis to mozno je ostichavy abo sa boji....Raz jeden muz mal o mna zaujem ja on ale ja som si nebola az tak ista ci mam tak zaujem on ze by som s nim niekam chcela v tom case ist...a co??ked som sa vydala tak moj muz pocase mi povedal ze ten doticny mal o mna velky zaujem len sa obaval ci ho neodmietnem,takze nevahaj....