Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné!

kikarika1

mne v puberte tiež nič nepomáhalo, mala som ľahkú formu akné, chodila som stále ku kožnej a žiadny úspech...nakoniec som si dala predpísať antikoncepciu vo veku 21rokov(pritom som ju zo žiadneho iného dôvodu nepotrebovala) a začala som raz do mesiaca navštevovať kozmetičku, ktorá mi veľmi šetrne čistila tvár...tieto dve veci mi pomohli...
píšem ti len moju skúsenosť, neradím ti, aby tvoja sestra skúsila antikoncepciu, nie je to sranda, ale ja som ju našťastie užívala "len" 2 roky a nikdy by som sa k nej už nevrátila (dúfam, že nebude dôvod)...taktiež je veľmi ťažké nájsť dobrú kozmetičku, aspoň v tomto mám šťastie na moju sesternicu, ktorá je kozmetička a naozaj čistí tvár veľmi jemne (raz som bola u inej kozmetičky a tá používala svoje ruky dosť drasticky a spravila mi na pleti viac škody ako osohu)...
dnes mám 34 rokov a používam už len kozmetiku vhodnú pre môj typ pleti (síce mi ostali viditeľné póry, ale aspoň už nemám vyrážky)

ring rong **

Alebo je dobry aj Bioderma ten mojej sstre pomohol najviac :-) Denný/nočný krém proti akné v dospelosti Bioclinic
to moja sestra ešte neskušala ale ževraj je to dobrý krem čiže nwm

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné! - Fórum - ZDRAVIE.sk