Paplón pre alergika

Milo210

ano iba cisto paplon som jej objednal, vsak obliecky uz snad doma nejake ma, a ked tak nech si ona kupi a vyberie ake chce, to by som sa nevedel trafit do jej vkusu. A nahodou by som zle objednal tak by ma este aj vyhresila :-))

babuša

ano aj paplony maju v ponuke a dokonca aj obliecky, uteraky, plachty a take veci..hej, hej maju vsetko na ich stranke pofotene, tak si tam vies pekne pozriet

moncuriena

oni predavaju aj paplony? To som ani nevedela, ja som myslela ze oni maju len oblecenie a take veci. Musim teda pozriet ich stranku, maju tam vsetky tie paplony pofotene na ich stranke?

Ida0

jasne ked niekto tuzi po niecom a naozaj to aj dostane to je to najlepsie co moze byt :-) a cisto iba paplon si jej objednaval? ci aj obliecky a plachtu?

babuša

nekupovala som ich v obchode ale objednavala som ich z internetovej stranky a to z grasshopperu..trosku som sa spociatku bala aka bude kvalita lebo mi o tych paplonoch mi predtym hovorila len kamaratka ze ich ma z tade a ze je s nimi spokojna tak som skusila aj ja a nebanujem

Milo210

jej reakcia bola super, vies ako sa potesila? Ale to bude aj tym ze ona tuzila po takom paplone takze ju velmi potesil, co som bol rad :-)

babuša

mame doma len antialergicke, menili sme ich minuly rok..a klasicke by som ani nechcela kedze cela rodina sme alergici

Ida0

:-) to ti vyslo super, aspon si nemusis lamat hlavu nad tym co jej kupit na narodeniny.. daj vediet co povedala lebo som naozaj na jej reakciu zvedava, neviem ci by ma potesil paplon ako darcek :D

Milo210

uz prisiel:-) ale ano prisiel az po Velkej noci..dokonca mi to vyslo tak ze teraz v nedelu ma narodeniny, tak jej ten paplon dam ako darcek :-) Potom napisem, aka bola jej reakcia