Paplón pre alergika

kikamika

A ktore sa ti pozdavaju. Napis mi medzi ktorymi sa rozhodujes a mozno ti budem vediet poradit ze ktory bude vhodnejsi.

Milo210

Hej uz som si pozrel tie stranky a pozdavaju sa mi tam dva paplony, tak sa este poradim asi zo zenou ze ktory bude lepsi. Alebo by si vedela aj ty poradit?

1xxx1

alergista, to fakt taky zachvat dostal ?!!!!!!! co bol ten paplon zapraseny? taky vam priniesli ? bol navlhnuty? plesnivy? kvoli tej diere si objednaval? lebo na trhu su ovela lepsie antialergicke paplony

kikamika

Milo210

Pozeral si si nejaku tu stranku?A aj si sa rozhodol pre nejaky paplon pre tvoju maminku? Ci este stale rozmyslas :-)

Ida0

Vsetci su teraz tak strasne zaneprazdneny, to je az hrozne ale tak uplne to chapem. Vies co aj na tej stranke ich najdes co sem napisala kikamika alebo este sa mi zda ze ich maju aj v grasshopperi.

Milo210

Nie este som to vobec nehladal na internete, nemal som nato cas cez vikend a cez tyzden mavam toho tiez vela. Ak by si mohla a mala cas mohla by si mi poslat nejaku stranku kde ich maju? Dakujem

kikamika

Paplon s dierou uz mam odskusany a som s nim spokojna, podla mna to neni len marketingovy tah ale je to aj zo zdravotneho hladiska odporucany paplon. Ak by si chcel si precitaj na tejto stranke maju tam aj medicinsky posudok www.holeyquilt.com. Objednala som uz aj dalsie pre celu moju rodinu.

alergista

z toho paplónu s dierou dostal malý anafylaktický šok, a tá diera je iba čistý marketing na tom paplóne, ktovie v akých splesnivetých podmienkach to šijú, paplón od posledného číňana je menej škodlivý ako tento, akože výhodne s dierou, čo je iba booom novinka, aby ste si to kúpili, že je to niečo nové

Milo210

Ona ma alergiu na perie a prach. Nevies mi prosim ta poradit, videl som teraz ze je aj nieco take ako paplon s dierou. Ten vyrabaju tiez antialergicky, ci to je len obycajny paplon?