Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nespokojnost s nohami

Príspevok v téme: Nespokojnost s nohami
majax

Dobry den , mam taky problem uz asi polroka stale nieco z nohami ani to nieje vyslovena bolest ci brnenie proste tak sa mi niekedy nepohodlne nevolne chodi..a skusala som vsetko mozne aj vysetrenia- stitna zlaza, nervy svaly , krv vporiadku a tak nechapem potom vraj to moze byt psychika ale mne to pride blbe pretoze sa psychicky dobre citim ani nemam stresy ani nic proste to hocikedy aj doma ked nic nerobim pride a citim tak vnohach od kolien v hornych castiach ...jedine naco som prisla ze ked doplnam bcka a magne tak to prejde ale o par hodin akoby tie vitaminy vyprchavali znova to pride a potom jasne ze aj som nepokojna lebo mi to vadi ..nieje riesenie sa dapovat vitaminmi nieco nieje vporiadku a neviem co jeden den som uplne fit potom zas a niekedy aj viac dni nic a potom ..pls neviete niekto poradit co to moze byt alebo nejaky organ poskodeny?.ze stracam tie vitamini alebo co to vlastne je...dakujem

majax

SALON- ze myslite ze by som mala na cievne ist tiez ma to napadlo ako dalsie skusenie lekara ztejto oblasti..no to je jedno ci chodim ci nechodim niekedy viac chodim a nic niekedy sedim a citim take neprijemne proste uz sa mi tazsie chodi..hlavne som si myslela ze je to nieco s perifernymi nervami no nervy svaly vporiadku ..a ked by to boli tie cievy tak potom preco stymi bckami to sa tak straca keby boli nepriechodne tak by ma to neustale tak ,,bolelo,, a nie ze ked ich mam dost tak prejde do celeho tela...

Deria

Ano, moze to byt nedostatkom vitaminov a hlavne B. Zaobstaraj si kvalitne prirodne vitaminy, ktore maju vysoku vstrebatelnost (Becka len ako cely B-komplex!), lebo synteticke vit. z lekarne ti aj tak nepomozu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nespokojnost s nohami - Fórum - ZDRAVIE.sk