Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zbavila som sa akné

Príspevok v téme: Zbavila som sa akné
daniellka26

Túto tému som založila, lebo možno niekomu pomôže, asi rok som mala strašný problém z akné a v januári tohto roku to už bolo na nevydržanie, robili sa mi nie bežné vyrážky, ale obrovské hrče, ktoré mizli aj mesiac, vyzerala som ako keby som mala nejakú vážnu chorobu, bolo to hrozné, skúšala som všetko možné, mastičky, antibiotiká, kozmetiky a nič mi nepomohlo, tak som začala strašne veľa čítať a nakoniec som sa rozhodla zmeniť stravu, nikdy som nejedla nejak veľa mastného, ale každý deň dosť veľa sladkého, pečivo a podobne. V januári som prestala jesť bielu múku a sladkosti úplne, nejedla som ani cestoviny, proste nič, kde je múka. Z DM som si kúpila také tie chlebíky, ktoré obsahujú 99% ryže a sú bez múky. To som používala ako náhradu pečiva. Taktiež som vynechala údeniny a jedla som veľmi veľa zeleniny, plus probiotiká a objednala som si aj mydlo na akné z iherbu za pár drobných. Krém som používala len z lekárne Eucerin alebo z DM Neutrogena, taký s oranžovým pásikom bez oleja. Po mesiaci neboli takmer žiadne výsledky, ale neprestávala som s touto "diétou". Teraz je to už pol roka a akné nemám. Po cca 4 mesiacoch už prišli veľké zmeny a pleť som mala stále lepšiu. Keď sa mi aj nejaká malá vyrážka objaví, tak používam Sudocrem z DM, myslím, že je to pre deti na zaparenú "riťku", ale robí to zázraky naozaj. Samozrejme naďalej sa stravujem zdravo a asi na tom niečo bude, že ta pokožka je nejaký problem vnútri človeka. Zo začiatku je takáto strava ťažká, ale po čase som už ani nemala chuť na pečivo alebo sladké. Treba vydržať a skúsiť. Držím palce!
Ešte posledná vec, po nejakých 4 mesiacoch, keď sa mi zlepšila pleť, robili sa mi vyrážky pred menštruáciou, začala som užívať vitamín B6 a teraz sa mi už nerobia ani v čase menštruácie.

daniellka26

Ešte dodám, veľa čistej neperlivej, nesladenej vody a zo začiatku som pila aj žihľavový čaj na prečistenie krvi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zbavila som sa akné - Fórum - ZDRAVIE.sk