Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznesitelna bolest hlavy

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest hlavy
lu

Ahojte, chcem vas poprosit o pomoc, neviem, co mam robit, ale viem, ze jedine, co mi ostava, je ist k lekarovi...
Mam nenormalnu bolest hlavy, hlieny a sople katasofalne , kruti sa mi hlava a citim sa malatna....co mi pre boha moze byt?? rozmyslala som, ci to nie je zapal mozgovych blan??? obcas, ked kukam do tableta, sa mi hmlistia pismenka, normalne sa mi straca obraz....prosim, ak as daco napadne, napiste mi prosim!!!!
dakujem

redka

mas asi zapalene dutiny... tak na 98%... sup k lekarovi... da ti isto antibiotika... skus sa naparovat nad vincentkou... alebo nad harmancekom... nezabudni brat aj probiotika take 2 hodinky pred alebo po antibiotikach... aj mikrovlakniny... a na podporu antibiotik mozes este aj take prirodne ako je kapucinka...

Prezyvka55

No to je celkom fajn postreh ze jedine co ti ostava je ist k lekarovi, odporucam.

Zapal mozgovych blan to z tvojho popisu nebude, nakolko tam je vacsinou teplota, davenie, odpadavanie a rozne ine veci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznesitelna bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk