Rozisiel sa so mnou - boli to

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou - boli to
izabella7

Ahojte priatelia.Pisem vam aby ste mi poradili. Priatel sa so mnou rozisiel po 9 rokoch. zo dna na den.Hadavali sme sa ved vsade je nieco.po tolkych rokoch je to bezne. Normalne sme sa priebezne stretavali, ale ak zacalo leto, mal na mna stale menej casu, ja som sa vzdy usilovala o stretnutie ,jemu to bolo jedno.ja som prisla o vsetky konicky a priatelov kvoli nemu.lebo ak som chcela byt s nim musela som sa prisposobit. Prezili sme vela pekych chvil,smiali sme sa tesili z malickosti. zili sme ale kazdy vo svojej domacnosti,jemu to vyhovovalo,ze mne nie uz som rezignovala.zmenil sa stal sa z neho egoista?Alebo vzdy bol a len som to nevidela? Nemal rad dotyky na verejnosti ani v sukromi,Zacal mi v poslednom case hovorit ze som slepa lebo pouzivam na citanie okuliare. tlsta lebo som pribrala asi 5kil,hlucha lebo obcas som mala zalahnute.Ze ho uz nepritahujem a on si potrebuje najst inu zenu,so mnou ho to nebavi.Opytala som sa aky ma dovod,povedal ze ziadny mat nemusi. Nies som jeho zena tak si bude robit co chce.Nereaguje na sms ani na tel, stretnutie v klude sa porozpravat. -odmieta,ignoruje akykolvek pokus z mojej strany.Zacal chodit po baroch s kamaratmi a ja mam stale pred ocami ze uz sa na neho nalepila nejaka krasna nadherna dokonala zena a riesi ju a preto ma odmieta. Moze chlap po tolkych rokoch len tak prepnut na inu babu? Len tak odstrihnut 9rokov? Kolko veci som pre nehourobila kolko krat som sa snazila mu vyhoviet, cely svoj sukromny zivot som pre neho obetovala a on ma takto zo dna na den odkopne,bez diskusie. nechapem som v soku a zufala??

daniellka26

Nikdy nepochopím ženy, ktoré sa kvôli chlapovi vzdajú kamarátov a záľub, to nie ste ani kúsok samostatné? To musíte byť asi závislé na tom chlapovi, keď vám nevadí, že všetok čas trávite iba s ním, no nikdy nepochopím. A tak to teraz dopadlo, chlap sa na teba vysral a ty nemáš s kým ísť ani na kávu a si sama. Nepochopím fakt...

Alverde70

Izabella až sa mi nechce veriť, že žena môže byť taká hlúpa. Prepáč mi moju drzosť ale iné slovo to lepšie nevystihuje!
Ty fňukáš za chlapom, ktorý Ťa 9 rokov ponižoval?? Preboha spamätaj sa a začni si vážiť samu seba!! Tomu hovoríš vzťah keď ste 9 tokov každý žili vo svojej domácnosti lebo jemu to tak vyhovovalo?? Že si sa mu 9 rokov vo všetkom prispôsobovala aby si bola s ním keď to vyhovovalo jemu? Mal Ťa iba za chuderku, ktorá si nechá so sebou manipulovať a nič viac tak sa nečuduj, že už ho to prestalo baviť a hľadá niečo lepšie. Začni si vážiť najskôr samu seba a potom si Ťa bude vážiť aj chlap a bude Ťa mať za rovnocennú partnerku.

innerworld

"Cely svoj sukromny zivot som prenho obetovala"-myslim,ze tam si vystihla dovod preco, akokolvek kruto to znie.

odpovedaaam

nesmut za nim..bud stastna ze si nebola za takeho blbca co si ta nevazil vydata a teraz by si mala len opletacky s rozvodom mozno s dietatom nestastna..nic si nestratila len ziskala..ono sa spet do tej slobody dostanes..vies ze nic nejde lusknutim prstov ale kasli na neho..nevnucuj sa mi nepripominaj sa mu nasili...ty si cisto ten priklad zeny co sa snazi vyhoviet a robit vsetko len aby bolo dobre no nikdy dobre nebolo ani nebude..pretoze by mal stale nove a nove a nesplnitelne poziadavky a ty by si sa citila len neschopna a tak..gratulujem k rozchodu...6 rokov je dost..no su aj horsie pripady...ked zena ma deti a nema s nimi kam ist muz si najde milenku a zenu vystahuje z bytu len so svojimi par svestkami ...kolko je takych pripadov? strasne vela...ty mozes byt rada podla toho co opisujes..nechaj ho nech je stastny..muzi maju tendenciu zaradit sa hned do normaleho bezneho zivota po rozchode akoby sa nic nestalo aj ked trpia ale zeny maju tendenciu iba trpiet trestat sa lutovat sa...pisem ze si nic nestratila ale ziskala..a bud troska sebecka aj ty na prvom mieste nech si ty a tvoje potreby a az potom ostatne...mne velmi pomohlo..spravila som si po rozchode take dni kozmetika, masaz, manikura, kadernicka..aj ked volne chvile som sa trapila vzdy som sa citila super ked som vysla napr od kadernicky..investuj do seba a zacni sa o seba starat..nezanedbavaj sa a nelutuj ..a snaz sa co najmenej smutit...! zacni znova zit a nie v mylych predstavach sa k sebe vratite..vyzera to na definitivny koniec..ono mozno raz si on bude trieskat hlavu..castokrat to tak byva..ze muzi sa zacnu ponizovat az vtedy ked je to nam zenam uz uplne luto..ked sme z tej bolesti vyliecene! hlavu hore! vela stastia

kafe

izabella, tebe pride normalne to, ako sa chlapec vo vztahu spraval? Nikdy ti neblikala kontrolka, ze to co povedal je uz trochu moc? Lebo toto neni rozchod zo dna na den, on ti daval velmi okato najavo, ze si ta prestal vazit, len ty si to, zial, prehliadala. Radsej sa spytaj sama seba, preco si dovolila, aby sa k tebe chlap zacal spravat ako k handre a urazat ta? Preco? Dakuj Bohu, ze odisiel, ty sa daj dokopy a popracuj na nejakej sebaucte. NENI normalne, aby clovek prisiel o konicky a priatelov kvoli vztahu. Neni normalne, aby ta urazal, a ty sa mu este doprosujes, plazis pred nim a chces nejake vysvetlenie. Len ta chyba je na TVOJEJ strane. Nie unho.

Sejla

No izabela, mrzí ma tvoja situácia, ale nemôžeš sa tomu čudovať, veď od začiatku to bol egoista a mal ťa za handru čo pre neho urobí všetko. Tvoja chyba že si mu robila poskoka a vzdala si sa kvôli nemu konickov a priatelov. On sa vzdal čoho kvôli tebe? Podľa čoho si mala dojem že ťa miluje? To nebol zdravý vyrovnaný férový vzťah a zotrvávala si v ňom. Vieš, rovnako ako máš, nazvime to 'morálnu povinnosť' voči druhým, tak ju máš aj voči sebe.

vebe

Ale podla toho ako pises to vobec nebolo zo dna na den, sice ste este boli spolu, ale smerovalo to len k jednemu a to sa udialo. Mozno naozaj mal pocit, ze nie si ta prava pre neho a chcel to ukoncit. Ako si to opisovala, to uz nebolo nieco z coho by si bola stastna, keby to trvalo dalej, bola by to len taka agonia a iluzia vztahu. Je to prec, povedz si, ze niekde caka na teba iny, predychaj to a chod dalej. Teraz je to zle, ale mozno za kratky cas pocitis ulavu, ze uz sa mu nemusis vnucovat, priposobovat, oprasis svoje konicky a kamaratky a zistis, ze si zase sama sebou.