Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozisiel sa so mnou - boli to

Príspevok v téme: Rozisiel sa so mnou - boli to
izabella7

Ahojte priatelia.Pisem vam aby ste mi poradili. Priatel sa so mnou rozisiel po 9 rokoch. zo dna na den.Hadavali sme sa ved vsade je nieco.po tolkych rokoch je to bezne. Normalne sme sa priebezne stretavali, ale ak zacalo leto, mal na mna stale menej casu, ja som sa vzdy usilovala o stretnutie ,jemu to bolo jedno.ja som prisla o vsetky konicky a priatelov kvoli nemu.lebo ak som chcela byt s nim musela som sa prisposobit. Prezili sme vela pekych chvil,smiali sme sa tesili z malickosti. zili sme ale kazdy vo svojej domacnosti,jemu to vyhovovalo,ze mne nie uz som rezignovala.zmenil sa stal sa z neho egoista?Alebo vzdy bol a len som to nevidela? Nemal rad dotyky na verejnosti ani v sukromi,Zacal mi v poslednom case hovorit ze som slepa lebo pouzivam na citanie okuliare. tlsta lebo som pribrala asi 5kil,hlucha lebo obcas som mala zalahnute.Ze ho uz nepritahujem a on si potrebuje najst inu zenu,so mnou ho to nebavi.Opytala som sa aky ma dovod,povedal ze ziadny mat nemusi. Nies som jeho zena tak si bude robit co chce.Nereaguje na sms ani na tel, stretnutie v klude sa porozpravat. -odmieta,ignoruje akykolvek pokus z mojej strany.Zacal chodit po baroch s kamaratmi a ja mam stale pred ocami ze uz sa na neho nalepila nejaka krasna nadherna dokonala zena a riesi ju a preto ma odmieta. Moze chlap po tolkych rokoch len tak prepnut na inu babu? Len tak odstrihnut 9rokov? Kolko veci som pre nehourobila kolko krat som sa snazila mu vyhoviet, cely svoj sukromny zivot som pre neho obetovala a on ma takto zo dna na den odkopne,bez diskusie. nechapem som v soku a zufala??

izabella7

Embryo dakujem za nazor- mas pravdu,dakujem, macam poslala som ti mail na mail.
Co je to BAP porucha??
Nechcem mu povedat o tom ze ma HPO nech aj ine zakusia to peklo na zemi co som mala. Myslis ze ako dlho ma bude kontaktovat, ked vcera sa dozvedel ze ho nechcem??

Maoam

Izabella, ten chlap sa vobec nezmenil, vsetko, co teraz robi sluzi iba na to dostat ta spät, aby opät mal to, co mal predtym - je to vylucne manipulativne spravanie, nic viac, nic menej.

Nesmies na to nijako reagovat - teda ano, reaguj tak, ze ho budes naveky ignorovat, zovsadial ho vymazes a uz nedovolis nijaky kontakt a budes zit novy zivot.

On si casom najde NOVU obet, tomu ver.

Maoam

Izabella, so skusenosti s HPO-ludmi + BAP + histrioni + s ludmi s dalsimi poruchami viem (a ano, poznam dost muzov s tymito ochoreniami) ti mozem povedat, ze bud si to neuvedomia nikdy, alebo az po rokoch, ked sa im stane nieco vazne - osudova rana od zivota a ak maju v sebe potencial ci silu pozriet sa konecne sami na seba a odhodlaju sa na terapiu - vtedy pri konfrontacii terapeut verzus oni niektori jedinci po rokoch, niekedy po desatrociach pochopia, AKO inym ublizovali

ale na to ti ludia musia mat potencial a musi sa nieco stat

z tych pocetnych pripadov poznam iba jeden, ktory toto dokazal a aj to iba ciastocne, ale uvedomil si vela a po rokoch sa snazi aspon cast napravit

ale je to vynimka

trvalo mu to dlhe roky

embryo

Ahoj, poznas ho 9 rokov tak musis sama najlepsie vediet co je to za cloveka a ci sa dokaze zo dna na den zmenit ;-)

Vo vsebecnosti vsak plati, ze ludia su slabe stvorenia a natrvalo sa zmenit dokaze len male percento populacie... Ked sa k nemu vratis bude ti hrozit to, ze sa po mesiaci, dvoch vsetko vrati do starych kolaji

izabella7

Macamka zboznujem ta...idem si precitat tvoj mail....toto som ti tam len skopirovala...zlatino dakujem.... Ma HPO chudak ani o tom nevie- mam navrh sama pre seba lebo viem ze je chory ani o tom nevie a nemoze za to...Ak ktosi mudry povedal bozie molyny melu.....mal pravdu--VSETKO SA LUDOM VRATI A VRACIA V MEGALOMANSKYCH ROZMEROCH.nech trpi ,

Maoam

profesionalny manipulator

presne vie, ako na teba a co chces pocut

nema koho pretahovat a nema aktualne ziadnu obet, ty si bola idealna pre neho

skusa ta zlomit, neveri, ze si sa zmenila

dokaz sama SEBE, ze ano - nikdy viac ziadny kontakt, je KONIEC pre neho, ADIOS

izabella7

PRIBEH -POKRACUJE.......

Vcera sa otvorila dvere v praci-robim s ludmi a on tam stal,usmiaty akoby nic....Povedal,potrebujem s tebou hovorit,zacala mi akurat obedna prestavkam mala som pol hod cas. Vysla som von pred budovu a zacal:Milujem ta nedokazem bez teba zit, v noci nespim,nemozem bez teba dychat-NEVLADZEM. A ja mu na to a teba zaujimalo ci ja vladzem???? ja som ta milovala 9 rokov ti skakala okolo zadku a ty teraz nevladzes? Vies co sa stalo???? JA TA UZ NECHCEM.Ja mam iný zivot vela veci som pochopila a jednoducho -JE KONIEC LEBO JA TEBA UZ NECHCEM DLHO MI TRVALO KYM SOM POCHOPILA.on preboha milujem ta rozmysli si to...ja trpim!!!!Aja mu na to-TEBA ZAUJIMALO ZE JA TRPIM CELE ROKY ZE ZAUJIMALO TA VLASTNE EGO A CO LEN TY TY TY A JA SOM NEBOLA DOLEZITA.BOHUZIAL JE KONIEC MNA UZ NEZAUJIMAS-ZA CHYBY SA PLATI!povedal so smutkom v hlase -dobre,tak vela stastia.A ja mu na to-TO MI ZELAT NEMUSIS,LEBO JA UZ SOM KONECNE STASTNA-BEZ TEBA!!!

AKA SOM BOLA??

dNES RANO SOM VSTALA A SOM HRDA NA SEBA ZE TAK SOM NA SEBE POPRACOVALA ZE SOM HO ELEGANTNE KO=PLA DO ZADKU. Ale v tejto chvili so mnou lomcuju pocity zmatenosti bojujem s tym oépat mu uverit co ked prave teraz vazne pochopil ze ma miluje a zmenil sa.....???? co mam robit?????

purplepink

izabella7 si typickym prikladom dobrackeho dievcata, ktoremu keby chlap aj (s prepacenim) nas**ie na hlavu, tak sa nenahnevas a si slepo zalubena. ked ta znevazoval recami typu, ze si slepa, hlucha, tucna a nvm aka... taka chlap ti zato stal? ty si mala byt ta co ho kopne do zadku a uz velmi davno. zabudni na neho!!! nevolaj mu, nepis... po svete chodi miliony chlapov, krajsich, lepsich a hlavne takych ktori si ta budu vazit taka aka si!! a nie nejaky chudak, ktory si na tebe roky dvihal ego a asi ta poviem ti to narovinu nemal ani nikdy rad. mozno si raz uvedomi, ze stratil dobru zenu (mozno nie)... snad ale vtedy mu ty vztycis prostrednik, pretoze budes stastna, s inym muzom a hlavne ZDRAVO SEBAVEDOMA ZENA

MultiLevel

Izabella, tiez som si kadecim presla. Zrovna to, co si prezila ty, som ja nezazila na vlastnej kozi, ale princip, ktoremu verim a zijem nim, je rovnaky - snazim sa z veci poucit, aj z mojich preslapov a ver, ze ich bolo vela. Aj vo vztahoch som robila kopec chyb, ale zacala som na sebe pracovat, premyslat o sebe, co chcem zmenit a akeho partnera chcem mat pri sebe. Citala som vela knih na temu dusevneho rastu a zrazu mi zacalo kopec veci do seba zapadat...
Dlho som nechapala, preco si k sebe pritahujem partnerov, s ktorymi som si casom nemala ani co povedat. Preco boli mojimi "opakmi", preco som sa s nikym nedoplnala, preco som sa s kazdym chlapom len hadala, preco sme neboli schopni sa akceptovat. Az ked som zacala inak premyslat, ziskala som zdrave sebavedomie, upravila si sama o sebe mienku, zacala som si sama seba vazit, az vtedy sa zacal moj zivot co sa tyka vztahov, menit. Vtedy som spoznala muza, s ktorym som dodnes a s ktorym to funguje uzasne. Ale za tie roky, kedy som sa trapila sa nijak netyram, nelutujem ani sekundu z toho, co som prezila :) Nemohla som svojho sucasneho partnera spoznat skor ako som ho spoznala, lebo som nebola na to nijak pripravena. Clovek musi k urcitym veciam prirodzene prist, dozriet...Odmietam v zivote samu seba tryznit, komplikovat si zivot a celkovo vztahy nezmyselnymi vecami. Naucila som sa za vsetko dakovat a aj ked nie je vzdy vsetko idealne, prijimam veci take ake su. Ale zaroven viem, ze ich mozem menit :) To je na tom to najkrajsie. Ja sama si vytvaram svoj svet. Nevytvara mi ho ani partner, ani rodina, ani praca, ale ja sama....tym ako premyslam a co "vysielam". Radsej si budem hovorit "som stastna" aj sto raz denne, akoby som sa mala utapat v tom, ako mi je hrozne nanic a nic sa nedari :)
Vsetko zvladnes, lebo si uz mnohemu pochopila. Aj keby si sa este niekedy "potkla", to nevadi, sme len ludia. Staci vstat a ist dalej :) Ver, ze ty sama si vytvaras svoj svet a ako premyslas, takych ludi si do zivota pritahujes. Aj "zlych" ludi, aj "dobrych". Jediny rozdiel je v tom, ako k nim pristupujes ty sama

izabella7

Multilevel- dakujem za vrucne slova podpory... Kde sa to v tebe berie.Odkial beries energiu davat silu inym ludom.Prezil si cosi podobne ,aky mas ty zivot ako to funguje? Ako si dospel k tomu ze si takto duchovne bohaty?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozisiel sa so mnou - boli to - Fórum - ZDRAVIE.sk