Je to ziarlivost,alebo nedovera???

Soraja

viktoria101 bud rada, ze planuje buducnost a vravi ti aj ze ta lubi, moj mi to povie raz za tyzden,ako sa mam citit ja? a hlavne ked sa vidime len raz za tyzden. Skus mu doverovat, reci nie su vsetko,ale bez dovery to nikam nevedie. Ja ked mojho nevidim cely tyzden, co si myslis, co by si robila? Stale myslela na to, ze co ak je prave s inou? to by nikam neviedlo. Vztah je o dovere

zajik

mal som vzťah s priateľkou viac ako tri roky,z mojej strany to bolo neskutočne silné,ona tiež vravela že ešte nikoho tak strašne neľúbila...ale ja som mal napriek tomu stále taký blbý pocit,stále som si namýšlal že sa stretáva aj inými....často sme sa preto pohádali....a nakoniec som po troch rokoch zistil,že moje obavy boli opodstatnené :-(

envy

viki, ja mam presne toto iste...sme s priatelom sice ovela menej ako dva roky- ako ty s tym tvojim, a stale mi vravi, ako ma lubi, ale ja sa skratka bojim, ze sa raz nanho nejaka baba nalepi alebo ..skratka neviem- viem len, ze MI SIBE. ano, ziarlim,a ziarlim bezdovodne, lebo viem, ze ma lubi, ale skratka som sa uz rozhodla naucit sa doverovat mu..ide to sice tazko, ale CHCEM sa to naucit a nijako inak to nepojde, len postupnym cvicenim, odpustanim si "kontrolnych"otazok..lebo takto si ich samy odozenieme..a to predsa nechceme :)