Muž kozorožec

Príspevok v téme: Muž kozorožec
mishtagea

Viem, že človeka sa nedá škatuľkovať podla nejakého znamenia , ale v tomto prípade to totálne sedí. Páči sa mi jeden muž , ktorý je čistý kozorožec a neviem ako si k nemu nájsť cestu. Keď pracuje tak sa venuje práci a nejaký pomimo rozhovor je nereálny a keďže nebývame v tom istom meste ani nejaké "náhodné" stretnutie nehrozí. Preto som len zvedavá aké skúsenosti máte vy s takýmito mužmi , ako ste sa s nimi dali dokopy ...atď nech naberiem nejaké inšpirácie :)poteším sa každému postrehu

lu

Ahoj, ja som kozorožec a priateľa už pomaly 3 roky pannu a sadli sme si nehorázne fantasticky.....
...no a čo sa týka chlapov kozorozcov, treba im ukázať inteligenciu, poriadkumilovnost, vernosť a pochopenie...........proste, rozobrať nejakú inteligentnu debatu a pôjde to samo.....držím palce!!!
A mimochodom, kozorožci sú veľmoc fajn!!!!

mishtagea

to robi ten temperament...ja som lev a pri skorpionovi sa citim ako totalna flegmaticka :D stale musia nieco robit , hned potrebuju mat vsetko spravene a to je presne opak mna ja si radsej veci premyslim až potom sa do toho pustim ale skorpion to tobi vacsinou emotivne a potom je problem.

mimixKA

ahojte citam co tu písete ja som skorpionka.. a moj manzel je kozorozec nieje to katastrofa iba vo veciahc citových ja vyzadujem pohladenia porozpravanie sa a on je skor taky chladnejsi,nevie dat najavo city nehovorí o problemoch ked sa nad niecim trapi,.,..jedna vec je ze som pysna ze mu vsetko idem je sikovny v logickych hrach,sporte ale niekedy to vadi pretoze ja sa chcem zahrat karty zo srandy a on v tom vidi sutazivost..je poriadku-milovný ale v niketorých veciach spomaleny na mna az prílis suchtavy s prepacenim dokaze srat 30minut :D ja mam dovtedy povysavane umyte:D

mishtagea

s tými ekologickými povahami máš úplnú pravdu, tusím ani nepoznám kozorozca , ktorý by nemal záľubu v prirode :)
Býk je introvetrnejší ,ale zato romantická duša ;)

Jurika

Tak ja poznám 3 kozorožcov-môj otec, môj ex a moja kamoška.. všetci traja veselé, zhovorčivé povahy, neprišli mi vôbec uzavretí.. musím ale povedať, že v citoch sú (to usudzujem podľa otca a expriateľa)-žiadne držanie za ručičku, to oni nie :) myslím, že všetkých troch spájala láska k prírode, také "zelené", ekologické povahy.. zodpovední, dalo sa na nich spoľahnúť.. pre mňa príjemné a spoločenské povahy.. teraz mám muža Býka, ktorý ako som zistila, je príšerne nespoločenský :/ ale aspoň nie je taký škrblík na peniažky ako Kozorožec, oni neradi míňajú na zbytočnosti :P

Byvolko99

Ked si tak zoberem kozorozci su taky nervaci troska ale dobry skorpioni to je hard tomu znameniu nevyhovie ani panboh ale blizenci su majstry takmer vo vsetkom su aj ojebavaci ale aj dobry najvecsie plusy maju v komunikacii nema nikto na tie znamenia v komunikacii a povaha bajecna troska niekedy kruta

MultiLevel

Blondula, presne tak ako ten moj pred tym, ta panna... :D ale niee, ono, ked clovek na sebe pracovat chce, moze mat cokolvek napisane vo vyklade o svojom znameni a nebude to na neho platit, respektive veci sa daju ovplyvnovat...ten tvoj sa zjavne necitil, presne ako ten moj byvaly...

zbludiladusa

Blondula
poznám:)
žiarlivý,čiastočne agresívny,nervák vždy za každých okolností,vždy neposedný,stále musí niečo robiť,"svrbí ho zadok" ako sa vraví,večne vystresovaný,prehnane lubiaci.a v sexe numero uno,:jasne:)typický škorpion
ako by som o svojom čítala
ale inak,pre Žužova -bud kludná,škorpioni majú jednu žeu po celý život,ked im tá žena poskytne kvalitný sex,aby ho inde nemuseli hladať (kedže pre nich je sex veľmi doležitý a majú ho radi)takže ak je spokojný vo vzťahu,má partnerku jednu na celý život,je jej až prehnane verný:)