Muž kozorožec

Príspevok v téme: Muž kozorožec
mishtagea

Viem, že človeka sa nedá škatuľkovať podla nejakého znamenia , ale v tomto prípade to totálne sedí. Páči sa mi jeden muž , ktorý je čistý kozorožec a neviem ako si k nemu nájsť cestu. Keď pracuje tak sa venuje práci a nejaký pomimo rozhovor je nereálny a keďže nebývame v tom istom meste ani nejaké "náhodné" stretnutie nehrozí. Preto som len zvedavá aké skúsenosti máte vy s takýmito mužmi , ako ste sa s nimi dali dokopy ...atď nech naberiem nejaké inšpirácie :)poteším sa každému postrehu

zbludiladusa

noo to je nič ! kozorožec je zlatá povaha ..skôr ja mám horšie.muž škorpion ..to je na odstrelenie,horšie znamenie nepoznám

Slobodna

s kozorožcami je to veľmi ťažké!ako sama píšeš sú zameraní na prácu, dosť chladný, racionálne založený. Sama mám na kozorožcov žiaľ šťastie - oidipák, keďže otec bol kozorožec. Zemské znamenia sa podvedome priťahujú - kozorožec+býk+panna tak ak si zemské znamenie nemusíš vôbec nič robiť oni si ťa nájdu sami.

innerworld

Ja mam kamarata kozorozca a sama som aj kozorozec. Uz zozaciatku mi prisiei zvlastny-v nazoroch,zalubach,zivotnom style.Spociatku velmi uzavrety,potom sa odrazu otvoril a teraz je zas uzavrety :D Ale aj u seba poznam,ze ta uzavretost,to moze byt dost tazky oriesok...

ja váhy

Ja mám brata kozorožca a taký chmuľo to trocha je, tichý, nevyjadrí svoj názor, uzavretý do seba a svojho sveta, dosť uražlivý, nemožno mu hocičo povedať lebo človek nevie čo si myslí potom, nemá veľa kamarátov len jedného, ale keď si dá alkohol tak sa mení na parketového leva :D A strašny puntičkár je to, až mne to lezie na nervy, a ani babu si nedoteraz nenašiel lebo je taký nedôverčivý a málo výrečný. Neviem či si vôbec niekedy nájde nejakú.